Discord ‘Düzgün Şekilde Çalıştırılamadı’ Hatası

Her Discord kullanıcısının karşısına çıkabilecek olan ‘Düzgün şekilde çalıştırılamadı’ hatası özellikle Windows altyapısı kullanan Discord üyelerinde rastlanmakta. Bunun sebebi ise bilgisayarınızın yönetici izinlerinden kaynaklanır. Çoğu durumda Discord’u yönetici olarak çalıştıramadığınız veya farklı bir oturum üzerinden açmaya çalıştığınız zaman bu hata ile karşılaşmanız an meselesidir.

Çünkü Discord bilgisayar aygıtlarının tamamı ile uyumlu çalışmalıdır. Kulaklık, mikrofon ve depolama izinlerinin aktif kılındığı takdirde girişi sağlanabilen Discord, izni olmayan oturumlarda girilmeye çalışıldığı takdirde ‘Düzgün şekilde çalıştırılamadı’ hatası karşımıza çıkar.

Discord Açılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?

Discord açılmıyor hatası ile karşılaşanlar uygulamayı Yönetici olarak çalıştırarak sorunsuz Discord deneyimini tadabilirler. Çoğu zaman Discord açılmama problemi uygulama izinlerinden kaynaklanır. Tüm uygulama izinlerinin sorunsuz ve aktif çalışabilir durumda olması için yönetici olarak çalıştırarak Discord açılmıyor sorununu çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.