Facebook Grubu Nasıl Oluşturulur?

Facebook grup nasıl açılır? Katılımı olan facebook grubu nasıl kurulur ve yeni gelen güncellemelerle birlikte en doğru facebook grubu nasıl oluşturulur gelin bir göz atalım.

Facebook Güncellemeleri; Eskisinden Daha Farklı, Daha Güzel

Eskiye nazaran artık Facebook tamamen değişmiş durumda. Facebook’a yeni bir oturum açıp girseniz her şeyin yerinin değiştiğine ve görünümün tamamıyla yenilendiğine şahit olabilirsiniz.

Durum buyken insanlar facebook grubu açmak için tuşların yerini karıştırabiliyor. Hiç problem değil! 🙂 İnstagram grubu nasıl oluşturulur rehberinde adım adım facebook grupları açabilecek ve herkese açık & özel arkadaş grupları kurabileceksiniz.

  1. İlk olarak sağ köşede bulunan (+) butonuna tıklayalım.

2. Açılan pencerede oluşturmak istediğimiz kategoriler arasından ‘GrupSeninle ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle bağlantı kur açıklamalı seçeneği seçiyoruz.

3. Karşımıza gelen pencerede grup detaylarımızı girelim. İsterseniz gruba katılmasını beklemeden arkadaş listenizdeki kişileri de direkt olarak grup oluşturma penceresinde ekleyebilirsiniz.

4. İşte hepsi bu kadar! Artık senin de herkese açık sohbet edebilmen ve düşüncelerini paylaşabilmen için özel bir grubun oldu!

Not: Yazı içeriğinde oluşturduğumuz Takipçi Satın Al Grubuna da dahil olmak isterseniz; www.facebook.com/groups/takipcisatinal/