Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Facebook Takipçi Açma ve Kapama İşlemi

Facebook’ta sizi takip edenleri açmak veya kapatmak istiyorsanız: Bu yazıda facebook takipçi gizleme ve aktif etme detaylarına değinecek, sizlere kolayca facebook takipçi açma ve kapatma işlemini anlatacağız.

Facebook ortamında takipçi sayısı çoğu profilde yazıyorken, kimi profilse ise takipçi miktarı bulunmamaktadır. Bunun sebebi: Takipçi görünümünü açıp & açmamalarından kaynaklanmaktadır. Sizlerde buradaki adımları uygulayabilir ve facebook hesabınızda takipçi görünümünü aktif – pasif yapma işlemini öğrenebilirsiniz.

Facebook Takipçi Açma Nasıl Yapılır?

Facebook takipçi açma işlemi oldukça kolaydır. Facebook takipçi görünümünü aktifleştirmek için facebook hesabınıza girin. Facebook takipçi görünümünü aktif kılmak istiyorsanız: Ayarlar/Gizlilik sayfasını açın. Arkadaşlık ve takip isteklerini ‘Herkese açık’ olan değiştirin ve anında takipçi sayısının görünümü hesabınızda aktif olacaktır. Artık arkadaşlık isteği aldığınızda artık takipçi sayınızda artacak ve istekleri onayladıkça takipçileriniz düşecek, arkadaşlarınız artacaktır.

Facebook Takipçi Kapatma Nasıl Yapılır?

Yine aynı şekilde Ayarlar/Gizlilik sekmesini açın. Ardından arkadaşlık ve takip isteklerini gizleyin. İşte hepsi bu kadar! Tek hamlede takipçi görünümünü kapatabilir ve dilersen yine aynı sayfa üzerinden görünüm değişikliliğini ayarlayabilirsin.