Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Albüm Paylaşımlarına Sonradan Fotoğraf Ekleme Ve Çıkarma

Instagram her geçen gün yaptığı güncellemelerle kendini geliştirmeye devam etmektedir. Yapılan güncellemelerin arasında albüm paylaşımlarına olanak sağlayan bir özellik geliştirmiştir. Instagram albüm paylaşım özelliği sayesinde, toplu olarak fotoğraf ve video paylaşabilmeniz mümkün olur. Toplu olarak paylaşım yapacağınız fotoğrafları ve videoları tek tek paylaşmak yerine bu özellik sayesinde albüm şeklinde paylaşabilirsiniz.

Özellikle düğün, nişan, kutlama ve törenlerin olduğu zamanlarda pek çok fotoğraf ve video paylaşımı yapılmaktadır. Böyle zamanlarda yapacağınız fotoğraf ve video paylaşımlarını albüm şeklinde oluşturarak, kolay bir şekilde profilinizde paylaşabilirsiniz. Peki, Instagram albüm paylaşımı nasıl oluşturulur? Detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • İlk önce yapmanız gereken gönderi paylaşım ekranını açmanızdır.
  •  daha sonra telefonunuzda bulunan galeriden en fazla 10 tane fotoğraf ve video seçimi yaparak, albüm oluşturabilirsiniz.
  • Albümlerin içerisinde seçtiğiniz fotoğraf ve videolara isterseniz toplu bir şekilde fitre uygulayabilir, isterseniz de ayrı ayrı fitreler uygulayabilirsiniz.
Instagram Albüm Paylaşımlarına Sonradan Fotoğraf Ekleme Ve Çıkarma

Instagram Albüm Paylaşımlarına Sonradan Fotoğraf Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram’da bir paylaşımda bulunulduktan sonra düzenleme alanlarını, uygulama sınırlı sayıda tutmaktadır. Yapılan paylaşımlarda sadece konum, etiket ve gönderi açıklamaları düzenlenebilmektedir. Ayrıca fotoğrafları kırpma, boyutlarını düzenleme ya da farklı bir efekt uygulama gibi seçeneklerde Instagram kullanıcıları için sunulmaz. Tüm bu bilgiler doğrultusunda Instagram kullanıcıları özellikle Instagram albüm paylaşımlarına sonradan fotoğraf ekleme yapılır mı sorusunu merak etmektedir. Bu soruya cevap verecek olursak, albüm paylaşımlarına sonradan fotoğraf eklemek mümkün değildir.

Instagram Albüm Paylaşımlarına Sonradan Fotoğraf Çıkarma Nasıl Yapılır?

Instagram kullanıcıları albüm paylaşımlarında istemediği fotoğrafları sonradan çıkarmak istediklerinde, bu işlemi nasıl gerçekleştireceklerini merak etmektedirler. Ancak albüm paylaşımlarına sonradan fotoğraf ekleme yapılmadığı gibi çıkarma işlemi de yapılamamaktadır.

Paketlerimize göz at: İnstagram aktif türk takipçi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.