Instagram Görüldü Saati Neye Göre Değişiyor

Instagram sohbet ve mesajlaşma esnasında görüldü saati değişmesi ne anlama gelir? Instagram’da görüldü saati neye göre değişiyor? Instagram görüldü süresi neden değişir? gibi sorulara yanıt bulacağımız bu yazıda görüldü kavramının tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: Bilgisayarda İnstagram Sohbet Nasıl Yapılır?

Instagram’da Atılan Mesajların Görüldü Saati Neden Değişir?

Instagram’da attığınız mesajların görüldü saatleri sürekli değişiyor ise bunun sebebi sohbet ettiğiniz kişinin ileti gönderip geri al yapmasıdır. Eğer mesajlaştığınız kullanıcı size metin, görsel, ses veya video gönderip ‘Mesajı geri al’ seçeneğine basarsa: bu görüldü saatinin değişmesine yol açar.

İlginizi Çekebilir: Instagram Dm Kapatma Koşulları

İlginizi Çekebilir: Instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram görüldü saati neye göre değişiyor derseniz bunun cevabı mesajlaştığınız kişide saklıdır. Çünkü gönderdiğiniz mesajların görülme süresi daima sabit kalır, harici olarak karşınızdaki kişi bir mesajı gönderip geri çekerse, bu durumda görüldü süresi son gönderilen mesaj zamanına göre ayarlanır. Kişi mesajı geri çekse dair son ileti tarihiyle görüldü tarihi aynı gösterilir. Dolayısı ile görüldü sürelerinde bu sebeplerden dolayı görüldü süresinin değişmesi yaşanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Instagram Gizli Hesaba Dm Atabilir Miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.