İnstagram Kaydedenleri Görme

İnstagram kaydet özelliğiyle paylaşımların arşive saklanmasına olanak tanıyan bir platform. Milyarlarca kullanıcısı olan instagram platformu: Paylaşım beğenme, yorum yapma ve kaydetme gibi etkenlere sahip. Etkileşim halinde kalabileceğiniz instagram’da fotoğraf ve videoları kaydet yaparak daha sonra da aynı paylaşımı kolayca bulabiliyorsun.

Peki ya instagram’da paylaşımlarımı kim kaydetmiş? işte bugünkü içeriğimizde buna yanıt vereceğiz. İnstagram paylaşımları kim kaydet yapmış ve kaydedenleri görebilir miyiz sorusuna yanıt bulacağız. İnstagram kaydet yapanları görmek istiyorsanız adımları eksiksiz uygulamanız gerekecektir.

Ancak bu sayede instagram’da paylaşımlarınızı kim kaydetmiş görebilirsiniz.

İnstagram Kaydedenleri Görme

İnstagram Paylaşımları Kaydedenleri Bulma

Paylaşımlarınızı kimlerin kaydettiğini bulmak için instagram profilinize erişim sağlayın. Ardından Ayarlar / Hesap bölümünü kullanarak hesabınızı bir işletme hesabına çevirin. Ancak işletme profilleri instagram’da analiz yapabilmektedir.

İşletme profiline geçtikten sonra gönderilerin ‘İstatistikleri Gör‘ butonuna tıklayarak istediğiniz paylaşımın beğeni, yorum ve kaydet tablosuna ulaşabileceksin. İnstagram gönderileri kaydet yapanları bulmak için İstatistik penceresinde yer alan ‘Kaydedenler‘ sayfasına gidebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Instagram Otomatik Takip Etme

İnstagram Kaydet Ne Anlama Gelir?

Kaydet butonu: İnstagram’da rastladığınız gönderileri arşivinize dahil etmeye yarayan bir özelliktir. Resim, video, reels, igtv gibi çokça gönderi türünü kaydedebiliyorsunuz. Kısacası kaydet, instagram’da özel bir alanınız olmakta. Kaydedilenler tablosundan yüzlerce farklı isimde tablo oluşturabilir ve gönderilerini favoriler tablolarına kaydedebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir