Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Önerilen Gönderileri ve Kişileri Kapatma

Instagram’da önerilen gönderiler kuşağını kapatabilir ve farklı insanların paylaşımlarını görmek istemeyebilirsiniz. Buna eşit olarak instagram’da önerilen kişileri de kapalı hale getirebilirsiniz. Instagram önerilen gönderileri ve kişileri kapatma oldukça basit bir işlemdir.

Bunu İnstagram üzerinden gerçekleştirebilir ve istediğiniz zaman önerilen gönderileri ve kişileri kapatma işlemi yapabilirsiniz. İnstagram’da önerilen kişileri görmek ve önerilen resimleri görmek istemiyorsan: Ayarlar/Gizlilik/Paylaşım alanına gidebilir ve “Öneriler” butonunu pasif hale getirebilirsiniz.

Instagram’da Önerileri Kapatma

Instagram öneri kuşağını kapatacağın sayfayı belirttik. Burada tek bir tuşla hem önerilen gönderileri gizleyebilir hem de önerilen profillerin karşına çıkmasını engelleyebilirsin. İnstagram’da önerilen kişiler ve resimler olarak bilinen öneri kısmı kolayca gizlenebilir.

  • Instagram Önerilen Reklamlar
  • Instagram Önerilen Profiller
  • Instagram Öneriler Gönderiler

Tüm bu öneri zincirini tek tuşla pasif hale getirebilir ve instagram hesabında öneri yapılmamasını tercih edebilirsiniz. Instagram önerileri kapatarak daha rahat bir kullanıcı deneyimine ulaşabilirsiniz. Sıkça görünen öneri ağından kurtulmak için Paylaşım ayarlarınızı gözden geçirin.

Instagram Önerilen Gönderileri ve Kişileri Kapatma

Instagram Önerilen Gönderileri Kapatma

Instagram önerilen gönderileri kapattığınız andan itibaren ana sayfanıza ve keşfet sayfasında yeni insanlar karşınıza çıkmayacak ve algoritmaya uygun paylaşımlar görebileceksiniz. Eğer instagram sayfanız absürt paylaşımlarla kaynıyorsa önerilen gönderileri kapatma instagram eylemini aktif halden pasife çevirebilir: Tüm bu kuru kalabalığı ortadan kaldırabilirsin.