Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Otomatik Mesaj Özelliği

Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu otomatik mesaj özelliği birçok avantaj sağlamaktadır. Eğer Instagram’da bir işletme hesabına sahipseniz, otomatik mesaj sayesinde takipçilerinizle daha aktif bir iletişim kurabilirsiniz. Instagram mesaj kutunuza her gün onlarca mesaj geliyor ve sizde hepsine ayrı ayrı cevap vermekte güçlük çekiyorsanız, Instagram’ın otomatik mesaj özelliğini kullanarak gelen mesajların tümüne cevap verebilirsiniz. Otomatik mesaj sayesinde hesabınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Instagram Otomatik Mesaj Özelliği

Instagram Otomatik Mesaj Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram otomatik mesaj özelliğini ne olduğunu biliyor ama bu özelliği nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, yazımızın devamını okumalısınız. Instagram otomatik mesaj özelliğini kullanabileceğiniz birçok uygulama mevcuttur. İstediğiniz bir platformdan, işinize yarayacak bir uygulamayı indirmelisiniz. Uygulamaları telefonunuza indirmenize gerek kalmadan, site üzerinden işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz siteler 7/24 hizmet verebilmektedir.

Ayrıca bu tarz uygulamaların kullanıcılara sunduğu bir başka özellik de belirlediğiniz bir zaman diliminde mesaj gönderebilmenizdir. Instagram otomatik mesaj özelliği ile sisteminize kaydettiğiniz mesaj, hesabınıza mesaj gönderen takipçilerinize otomatik ve hızlı bir şekilde iletilecektir. Bu tarz uygulamaları kullandığınızda sizden hesap şifreniz istenmez. Ancak hesabınızı doğrulama işlemini yapmanız gerekir. Hesabınızı doğruladıktan sonra ayarlar bölümüne gelerek yaptığınız değişiklikleri ardından kaydettiğiniz mesajlar sistemine bildirmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Arşivinizi Silme Yolları Nelerdir?

Instagram Otomatik Mesaj Dönemi Nasıl Olacaktır?

Instagram’da hesabınıza gelen fazla mesajlara tek tek cevap vermenizin imkansız duruma geldiği zamanlarda otomatik mesaj özelliği sayesinde, çok fazla zaman harcamadan bu mesajlara cevap vermeniz kolaylaşacaktır. Otomatik mesaj özelliği ile elde edeceğiniz bazı avantajlar aşağıdaki gibidir.

  • Size gelen mesajlara cevap veremediğiniz zaman, hesabınızda cevap bekleyen mesajlar olacaktır. Ancak otomatik mesaj sayesinde hesabınızda düzenli olarak gelen mesajlara cevap verilecektir.
  • Otomatik mesaj sayesinde zamandan kazanabilirsiniz.
  • Takipçilerinize düzenli olarak her gün ve istediğiniz saatte mesaj gönderebilirsiniz.