Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Sohbet Teması Nasıl Değiştirilir?

Instagram’ın yaptığı son güncellemelerden sonra getirilen özelliklerin arasında sohbet teması değiştirme özelliği de bulunmaktadır. Instagram dm kutunuzdaki sohbet temasının rengini değiştirmek istiyor ve nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Instagram uygulamasını ve dm özelliğini aktif olarak kullanıyorsanız, bu özellik size uygulamada kaliteli zaman geçirme olanağı sunacaktır.

Bu özellik sayesinde uygulama içerisinde vakit geçirirken sıkılma gibi bir durum yaşamayabilirsiniz. Instagram sohbet temalarını değiştirme özelliği, sohbetinizi farklı renklerde değiştirme olanağı sunar. Bu yazımızda mobil cihazınızın işletim sistemine göre Instagram sohbet teması değiştirme işleminden bahsedeceğiz.

Instagram Sohbet Teması Nasıl Değiştirilir?

IOS İşletim Sisteminde Instagram Sohbet Teması Değiştirme İşlemi

iOS işletim sistemine ait cep telefonlarınızdan, Instagram sohbet değiştirme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

  • İlk önce dikkat edeceğiniz nokta Instagram uygulamasının son güncellenmesinin yapılmış olmasıdır.
  • Ardından kullanıcı adı ve şifreniz ile Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekir.
  • Bir sonraki işlem ise sohbet temasını değiştirmek için, dm kutusuna gitmenizdir.
  • Instagram dm kutunuza giriş yaptığınızda, sağ üst kısımda bulunan ayarlar kısmına tıklayarak tema değiştir seçeneğini görebilirsiniz.
  • Tema değiştir seçeneğinden sohbet temanızı, istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram’da Arkadaş Nasıl Etiketlenir?

Android İşletim Sisteminde Instagram Sohbet Teması Değiştirme İşlemi

Android işletim sistemine ait cep telefonlarınızdan, Instagram sohbet teması değiştirme işlemi yapmak istiyor ve bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • Öncelikle yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifreniz ile Instagram hesabınıza giriş yapmanızdır.
  • Ardından Instagram sohbet teması değiştirme işlemi için, dm kutusuna giriş yapmanız gerekir.
  • Dm kutusuna giriş yaptığınızda sağ üst kısımda bulunan ayarlar seçeneğine tıklayarak, temayı değiştir butonunu görebilirsiniz.
  • Temayı değiştir butonuna tıkladığınız taktirde, sohbet temanızı istediğiniz renk seçeneğinde değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.