Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

İnstagram Takipçi Paketleri 2022

Yeni yıla özel en uygun fiyatla dizilen takipçi paketlerimizle instagram profilinize eş zamanlı takipçi yollayabilir ve Insta takipçi gönderimi yaparak Takipbonus.com’un 2022 yılına özel instagram takipçi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Profillerinizi ve kurumsal sayfalarınızı büyütmek için satın alabileceğiniz instagram 2022 takipçi paketler, tamamen şifresiz olarak müşterilerimize sunulmaya devam ediyor.

2022 Yılına Özel İnstagram Paket Fiyatları

İnstagram’da organik ve doğal yollarla takipçi göndermeye devam ediyorken, yeni yılın vereceği heyecan ile sizlere daha fazla takipçi kazandıran +Bonuslu paketler inşa edecek ve tüm paketlerimiz gibi tamamı şifresiz şekilde satışa sunacağız. Instagram takipçi ve etkileşim servislerinde 2022 yılına özel bir takım fiyat ve düzenlemeler yapıldı.

  • 1.000 Türk Takipçi paketi 2022 yılında +3 TL değer kazanarak 43 TL fiyatına ulaştı.
  • Ucuz bot takipçiler, instagram algoritmasını olumsuz tetiklemesi sonucunda 32 TL tutarından 25 TL’ye düştü.
  • İnstagram yorum hizmeti, 2022’nin en değerlenen araçlarından birisi oldu. Çünkü artık instagram yorum satın alma esnasında toplu emoji yorumları seçilebilecek.
İnstagram Takipçi Paketleri 2022

Insta takipçi satın al işlemi tamamıyla güvenilir ve SLS sertifikasına uygun biçimde yapılmaktadır. İnstagram hesabınıza olası bir güvenlik problem sorunu getirmeyecek paketler: Tamamıyla organik şekilde takipçi 2022 ürünlerini gönderir. Bu sayede instagram hesabınız tehlikesiz ve risksiz bir şekilde büyümeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.