Fake Hesap Nasıl Olmalı?

İnstagram Türk Gerçek Takipçi Ne Kadar?

Sosyal medya her yıl bir adım ileriye gidiyorken insanlar İnstagram’da satışa sunulan türk gerçek takipçi fiyatlarını merak ediyor. Kurumsal ve kişisel profillere özel takipçi pazarlaması yapan firmamız takipbonus.com, bugün sizlere Türkiye ekonomisine uygun olarak satışa sunulan türk gerçek takipçi limit ve fiyatlarını paylaşacak.

Sosyal medya hesabını büyütmek ve gerçek kullanıcılar dahilinde instagram takipçi satın almak isteyenler türk gerçek paketlerin fiyatlarına bu içerikte ulaşabilecek. Firmamız türk gerçek takipçi gönderimi için titizlikle çalışıyor. İnstagram türk takipçi paketi siparişi verdikten sonra kısa sürede gerçek insanlar sizleri takip etmeye başlıyor.

İnstagram Türk Gerçek Takipçi Ne Kadar?

İnstagram Türk Takipçi Paket Fiyatı

Sizde takipçi sayısını yükseltmek isteyenlerden biriyseniz instagram %100 türk gerçek takipçilere en uygun fiyattan takipbonus kalitesiyle ulaşabilirsiniz. İnstagram takipçi hizmeti ile gerçek takipçi kazanmanıza imkan tanıyan platformumuzda türk takipçi gönderim bedeli:

  • 1.000 Türk Gerçek Takipçi = 40 TL (+KDV)
  • 10.000 Türk Gerçek Takipçi = 400 TL (+KDV)
  • 50.000 Türk Gerçek Takipçi = 1.750TL (+KDV)

İnstagram Takipçi Fiyatları

İnstagram türk gerçek takipçi satın al servisi Fiyatlarıyla satışa sunulmuştur. Stok limiti olmayan paketler ile istediğiniz profile instagram türk takipçi sipariş edebilirsiniz. Tamamıyla şifresiz ve güvenilir olarak takipçi satışı yapmaktayız. Türkiye yasalarına uygun ve fatura bedeli ödeyerek sosyal medya etkileşimi kazandırıyoruz.

  • İnstagram 1.000 Takipçi 40 TL’dir.
  • İnstagram 10 bin takipçi ne kadar: 200 TL’dir. İnstagram 10k takipçi satın almak için 200 TL+ KDV ödersiniz.
  • İnstagram 10 bin takipçi kaç tl sorusuna net cevap verecek olursak 200 TL’dir.

Türk Takipçi Satın Almanın Önemi

Türk gerçek takipçiler sizi takip ettikçe ileride paylaşacağınız gönderilerin aktiflik oranı artmaya başlar. Yeni gönderi yayınlamayı seven ve sık sık paylaşım yapanlar için hazırlanan türk gerçek gönderim yapan paketlerimiz, instagram türk takipçi kazandırarak profilinizi gerçek insanlara tanıtıyor.

Doğal olarak profil ziyareti yaparak sizleri takip edecek kullanıcılar, yalnızca takipbonus.com sayesinde gönderilmekte oluğ tamamıyla güvenlidir. Hesabınıza zarar ziyan getirmeyecek kullanıcılar, %100 doping etkisi yaratmaktadır. Keşfet ağını hızlandıracak instagram takipçi türk paketler dahilinde sizde hesabınıza yeni takipçiler gönderebilirsiniz.