İnstagramda Duvar Fullemek Nasıl Yapılır

İnstagramda duvar fullemek nasıl yapılır; Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da aile ve arkadaşlarınızın adını arama yerine yazarak profiline girebilirsiniz.

  • Profile geldikten sonra fotoğrafların yer aldığı ekranı göreceksiniz. Buraya gelerek fotoğrafları tek tek beğenme işlemi yapabilirsiniz.
  • Aşağıda her alan kalp seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda üstüne çift tıkladığınızda fotoğrafın üstünde kalp simgesi çıkacaktır.

İnstagramda duvar fullemek nedir; Bir kullanıcının hesabına girerek bütün fotoğraflarını beğenme işlemine verilen isimdir. Diğer bir ismi de like atmak şeklinde insanlar arasında yayılmıştır. Arkadaş arasında tercih edilen tabirlerden biridir.

Duvar Fulleme Aşamaları Nelerdir?

  • Instagram uygulamasına girmeden önce güncelleme işlemini yapın.
  • Hesabınıza giriş yaparken duvarını fullemek istediğiniz kişinin sayfasına yani profiline tıklayın.
  • Sonrasında koyduğu fotoğraflardan fullemek istediklerinizi belirleyerek beğenme işlemini yapabilirsiniz.

Kullanıcının tarihlere göre fotoğrafları koyulmuştur. En yeni fotoğraflar sayfanın üst bölümünde eskiler ise aşağıda bulunacaktır. Fotoğrafların içine tek tek girerek kalp seçeneğine tıklayarak duvar beğenme işlemini halledebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Instagram’da Hikaye’ye Arkadaşımı Nasıl Etiketlerim?

Birden Fazla Fotoğraf Aynı Anda Fullenebilir Mi?

Instagram veya başka uygulamalarla bağlantılı olarak böyle bir seçeneğin olması söz konusu değildir. Duvar fullemek için kullanıcının hesabına girerek ayrı ayrı beğenme yapmanız gerekiyor.

Bir tıklamada hepsini beğenmek mümkün değildir. Fotoğrafların tümüne girip tıklamanız gerekiyor.

Duvar fullemek herkes tarafından kullanılmaktadır. Arkadaş, aile ve akrabalarınızın profiline girip gerçekleştirebilirsiniz.

  • Duvar fulleme konusuyla ilgili Instagram uygulamasında herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.
  • Tüm fotoğrafları beğenmek halk arasında duvar fullemek olarak geçmektedir. İnsanları memnun etmenin ve ilgi göstermenin bir yolu da kullanıcının duvarını fullemektir.
  • İnstagram uygulaması içinde duvar fullemek sadece arkadaşlarınız üzerinde uygulanmaz.

Herhangi bir kurumsal veya mizah sayfasına girerek atılan paylaşımları fulleyebilirsiniz. Hem video hem de fotoğraf üzerinde yapacağınız bu işlem oldukça pratik ve kolaydır. Instagramda duvar fullemek nasıl yapılır; çift tıklama yaparak istediğiniz fotoğrafı beğenin. Instagram’da duvar fullerken beğendiğiniz fotoğraflar kişiye bildirim şeklinde gidecektir. Sosyal paylaşım sitesi sayesinde birçok işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Arkadaş veya ailenizi memnun etmek için duvar fulleme işlemini yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.