İnstagram’da Popüler Efektler

İnstagram’da Popüler Efektler

Facebook, İnstagram’ı her geçen gün kullanmaya kararlı görünüyor. Bu durumda İnstagram’da yeni özellikler eklemeye devam edecektir. İnstagram’da popüler efektler Artık Instagram’ın kullanıcılara sunduğu yenilik yüz filtresidir. En iyi yüz filtreleri ve efekt uygulamaları, iOS ve Android akıllı telefonlarda neredeyse mükemmel selfie yapmak için çok kullanışlıdır.

Bir selfie çekerken, herkes elinden gelenin en iyisini yapmak ister. Özellikle İnstagram’da fotoğraf yüklemek istiyorsanız fotoğrafların efektlerini ve filtrelerini mutlaka kontrol edip en iyi sonuçları almayı umuyoruz. İnstagram yüz filtresi işlevi bu şekilde kullanılır. Instagram’ın yüz filtreleme işlevinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey Instagram’ın en son sürümüne sahip olmaktır.

İnstagram’da Popüler Efektler

Instagram Resim Efektleri

Şimdiye kadar Instagram’ın yüz filtresi işlevi tüm ülkelerde / bölgelerde kullanıldı. Instagram, hepsi bu özelliğe sahip çok sayıda ilginç yüz filtresine sahiptir. Uygulamayı en son sürüme yükselttikten sonra, uygulamayı çalıştırdıktan sonra ekranı sağa kaydırmanız veya uygulamanın sol tarafındaki kamera düğmesine basmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir: Nasıl Instagram Bloggeri Olunur?

Instagram’ın hikaye bölümüne girdiğinizde butona bastığınızda ve onu kırmızı daire ile daire içine aldığınızda farklı yüz filtreleri ekrana gelecektir.

  • Yeşil Adam Efekti
  • Trend Efektler
  • Instagram Efekti İndir
  • Instagram Efekt programları
  • Efekt isimleri
  • Instagram popüler efekti

Çekimlerinizi renklendirebileceğiniz çekim modlarıyla en özgün hikaye görselleri çekebilir ve yaratıcı efektleri keşfederek İnstagram hikayelerini daha renkli bir hale çevirebilirsin.

Instagram Resim Efektleri

Instagram Hikaye Efektleri

İnstagram’da popüler efektler yeni bir kamera formatı olarak Boomerang, eller serbest seçeneğinin yanına geri sar işlevini ekleyerek, geriye doğru oynatılan videolar oluşturabilirsiniz. Mikrofonu indirin ve elinize geri dönmesini izleyin. Çeşme malzemesini çektikten sonra, suyun dönüş görüntüsünü paylaşın.

Nerede olursanız olun, kendi sihrinizi yapmaya çalışabilir ve fizik kanunlarına meydan okuyabilirsiniz. Son olarak, çizim aracına yeni silgi fırçasının eklendiğini göreceksiniz. Çizdiğiniz diğer içerikleri silmek için renk kaldırma işlevini kullanmayı deneyebilirsiniz. Bir fotoğraf çektikten veya bir video kaydettikten sonra, bir çizim aracı seçin ve ardından ekranın tamamını renkle doldurmak için bir renge uzun dokunun. Ardından, fotoğrafın veya videonun alt kısmını yaratıcı bir şekilde kullanın.

İlginizi Çekebilir: Instagram’da Çekiliş Nasıl Yapılır?

Bu selfie editörü uygulaması, fotoğraftaki yüzün duruşunu iyileştirmenize olanak tanıyan birçok ücretsiz güzellik ve renk filtresi ve kullanımı kolay araçlarla birlikte gelir.

Çenenizi şekillendirmek, saçınızın rengini değiştirmek, gözlerinizi genişletmek veya kaşlarınızı kaldırmak daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama aynı zamanda selfie ışık kaynağını değiştirebilen bazı gelişmiş düzenleme araçları ile fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve daha güzel hale getirecektir.

Instagram Hikaye Efektleri