Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram’da Takibe Takip Ne Demektir?

Instagram’da herkes popüler bir kullanıcı olmanın peşindedir. Bunun en büyük nedeni ise Instagram üzerinden para kazanılmasıdır. Para kazanmanın kolay bir yolu gibi gözükse de Instagram’da takip edilebilmeniz çok önemlidir. Para kazanmanız için de öncelikle Instagram kullanıcı hesabınızın çok sayıda takipçisi olmalıdır. Peki, ilk adım olarak takipçi kitlesi nasıl yaratılır?

Takipçi kitlenizin ilk etapta artması için çeşitli takibe takip sayfalarını takip etmeniz ve orada bulunan takipçi etkileşim postları altında “GT” yazmanız gerekmektedir. Bu şekilde yorumlar aracılığı ile takibe takip yapmış olacaksınız ve fenomen olmanız için ilk adımı atmış olacaksınız.

Instagram’da Takibe Takip Ne Demektir?

Takibe Takip Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Öncelikle her takibe takip Instagram kullanıcı hesabını takip etmemelisiniz. Bunun sebebi çeşitli dolandırıcı hesaplar ile etkileşime girmemenizdir. Etkileşim yapacağınız hesaplara dikkat etmelisiniz. Bu hesapların bot değil kesinlikle organik hesap olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer size sistem üzerinden geri takip yapılıyorsa bu sizin ileride planladığınız fenomenlik planlarınızı aksatacaktır. Bot hesaplı bir takipçi kitlesi olan Instagram kullanıcı profilinize kimse ve hiçbir marka güvenmez ve sizinle iş birliği yapmaz.

İlginizi çekebilecek başlıklar;

Takibe Takip Yolları Nelerdir?

Instagram’da takibe takip yapmanın en kolay yolu bir çekiliş düzenlemektir. Çekiliş süresini uzun tutarak kendinize bir kitle yaratabilirsiniz. Çekiliş koşulları için bir plan izlemelisiniz. Takibe takip etkinliğinde çekiliş yapacaksanız çekiliş koşullarınızı dikkatli tercih etmelisiniz. Bunlar arasında izleyeceğiz yol ise şudur;

  • Çekiliş sonucu vereceğiniz hediye yaratmak istediğiniz takipçi kitlesi ile doğru orantılı olmak zorundadır.
  • Çekiliş koşulları arasında takibe takip için belirleyeceğiz iki ana hesap olmalı. Bir diğeri sizin yedek hesabınız olabilir.
  • Çekiliş sonuçlarını adaletli yapmalısınız.
  • Çekiliş için takipçi sayısının yeterli olabilmesi için uzun bir etkileşim süresi tanımalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.