League of Legends: Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Olur?

League of Legends: Wild Rift versiyonuyla mobil oyun severlerin ilgisini toplamış durumda. LoL Mobil olarak adlandırılan Wild Rift, toplamda 50 milyonu aşkın oyuncu kapasitesiyle hızla yükselmeye devam ediyor. Son zamanların yükselen oyunlarından birisi olan Wild Rift‘te İsim değiştirme işlemi nasıl yapılır sizlerle paylaşıyoruz. Eğer sizde Wild Rift hesap ismi değiştirme yöntemlerini arıyorsanız: İmdadınıza yetiştik!

Wild Rift İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  • Wild rift hesabınızın ismini değiştirmek istiyorsanız Riot Games hesabınıza bu bağlantıdan giriş yapın: https://account.riotgames.com/
  • Facebook ile giriş, Google hesabı ile giriş veya iCloud ile giriş seçenekleri arasından size uygun olanını belirleyip hesabınıza giriş yapın.
  • Hesap giriş işlemlerini tamamladıktan sonra önünüze açılacak ekranda: Hesap adınız hakkında ayrıntıları görebilirsiniz.
  • Wild Rift isim değiştirme işlemi için ‘Riot ID’ yazan alana yeni isminizi girebilirsiniz.
  • Etiket alanını değiştirmeniz zorunlu değildir, lakin yinede hesabınızın etiket numarasını da değiştirebilmeniz mümkündür.

Wild Rift İsim Değiştiremiyorum!

LoL Mobil oyunundaki isminizi değiştiremiyorsanız: Bunun sebebi 30 gün arayla hesap ismi değiştirilebilmesi zorunluluğudur. Eğer 30 günden önce bir değişiklik yaptıysanız Wild Rift isim değiştirememe sorunu ile karşılaşıyor olabilirsiniz. İsim değiştirme hakkınızın olup olmadığını kontrol etmek için sağ aşağıda beliren uyarıları dikkate almalısınız.

Örneğin 30 günden önce ismi değiştirilmiş bir Wild Rift hesabı ve isim değiştirememe sorunu ile karşı karşıya. Bunun sebebi ise 30 günden önce zaten ismin değiştirilmesidir. Wild Rift isim değiştirirken oldukça dikkat etmeli ve yanlış harfler girmemelisiniz. Aksi takdirde 1 aylık bekleme süre zorunluluğu ile berbat bir isimle günlerce oyun oynama talihsizliğine yakalanabilirsiniz! 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.