Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

YouTube Spam Kaldırma İşlemi

YouTube uygulamasında birçok kullanıcı her gün birbirine spam atmaktadır. Peki, YouTube spam kaldırma işlemi nasıldır? Detayları yazımızda öğrenebilirsiniz.

• YouTube uygulamasında yaptığınız paylaşımlar kural dışı olmamalıdır. Cinsel içerikli paylaşımlar yapmanız halinde aldığınız spamın kalkma durumu uzayabilmektedir.
• Eğer spam aldıysanız, o gün içinde paylaşım yapmamanız önerilmektedir.
• Farklı YouTube sayfalarının paylaşımlarının altına yaptığınız yorumların rahatsız edici olmaması gerekir.
• YouTube hesabınızda aldığınız spamın kaldırılması için, spam yediğiniz süre içerisinde beğeni yapmamız gerekmektedir ve çok fazla YouTube hesabını takibe almamalı ya da takip isteği göndermemeye dikkat etmelisiniz. Aksi bir durumda rahatsız edici bir kullanıcı durumuna düşebilirsiniz.
Instagram’da aldığını spam süreli bir ceza ise, süre bitimine kadar YouTube’da herhangi bir işlemde bulunmamanız önemlidir. Yapacağız işlemler spam sürenizi arttırabilmektedir.


YouTube Spam Cezası Kaç Günde Kalkmaktadır?

Eğer Instagram uygulamasında kural dışı bir harekette bulunmanızdan dolayı ya da rahatsız edici bir kullanıcı konumuna düşmenizden dolayı spam aldıysanız, bu spam cezasının kaç gün süreceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda spam cezası konusu hakkında bilgiler vereceğiz. Instagram tarafından verilen spam cezası, uymanız gereken bazı kurallara dikkat ettiğiniz müddetçe bir hafta içinde kalkabilmektir.

Eğer spam cezası aldığınız halde, uymanız gereken kurallara aykırı hareket ederseniz spam cezanız uzayabilmektedir. Bu durumda youtube abone satın al sayfası üzerinden destek alabilir ve youtube kanalınıza gerçek insanlar tarafından abone kazanarak cezaları çözüme ulaştırabilirsiniz.

YouTube Spam Kaldırma İşlemi

Instagram’da Bir Hesaba Spam Attığınızda Ne Olur


YouTube’da herhangi bir hesabın şikayet alması, o hesabın spam alması manasına gelir. YouTube’da bir hesaba spam attığınızda hesabın kapanması ya da bir süreliğine kapanması durumuna olarak sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte bir hesabın sürekli olarak spam alması, kapanmasına neden olur. Eğer siz bir hesaba spam atarsanız yaptığınız bu şikâyet, YouTube yetkilileri tarafından incelenmektedir. Instagram yetkililerin incelemesi sonucunda, ilgili hesapların durumuna karar verirler. YouTube’da spam attığınız bir hesap topluluk kurallarına aykırı hareket ediyorsa, YouTube yetkilileri tarafından hızlı bir şekilde kapanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.