Brawl Stars Yeşil Taş Hilesi
Brawl Stars Yeşil Taş Hilesi

Brawl Stars Hesabımı Nasıl Satabilirim?

Brawl Stars oyununa emek vermiş fakat sonrasında oyunu bırakanlardan birisiyseniz hesabınızı belirli platformlar aracılığıyla satılığa çıkarabilirsiniz. Oyun tutkunları Brawl Star hesaplarını al – sat yapmaktadır. Çoğunlukla ise oyuna yeni başlayacak olan kişiler Brawl Stars hesapları satın almak isteyebilirler.

Brawl Stars Hesabımı Nasıl Satarım?

İlan sat veya hesap satış siteleri çokça internet dünyasında duyulmaktadır. Brawl Stars hesabınızı satmayı düşünüyorsanız, bunun için arama motoruna ‘Satılık Brawl Stars ilanları’ yazabilir ve bulunan sitelerde kendi hesap ayrıntılarınızı paylaşarak ilan verebilirsiniz. Brawl Stars hesabı satmak için oyun hesabı satan çokça platform bulunuyor. İlanını her sitede oluşturman fayda yaratacak, değerli Brawl Stars kostümlerine sahipsen elbet birisi hesabını takip olacaktır.

Brawl Stars Hesabı Nasıl Devredilir?

Brawl Stars hesabını başka bir kişiye devretmek veya satmak istiyorsan: Bunun için mail adresiyle birlikte yeni kişiye teslim yapabilirsiniz. Hesap satmanın en iyi yolu, hesabın bulunduğu mail adresiyle birlikte devir edilmesidir. Brawl Stars’da hesap devretmek için mail adresini değiştirebilir veya direkt olarak mail adresi ile birlikte hesap devir işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.