Brawl Stars Yeşil Taş Hilesi
Brawl Stars Yeşil Taş Hilesi

Brawl Stars Yeşil Taş Hilesi

Brawl stars elmas hilesi sayesinde tüm kostümlere sahip olabilir ve yeni şampiyonları açabilirsiniz. Tüm durum ödeme yapıp geri iade almaktan ibarettir. Bu içeriği okuyan kişiler, hileden daha çok ödeme politikaları sayesinde iade alarak yatırdığı tutarları geri çekebilecek. Bu sayede para vermeden oyunda sınırsız elmasa sahip olacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Hesabı Nasıl Devredilir?

Brawl Stars Geri İade Yaparak Sınırsız Kostüm Alma

Brawl Stars yeşil taş hilesi sayesinde istediğin kadar kostüm alabilir ve oyuna yatırdığın tutarı geri iade yaparak ödemeleri daima hesabına geri yükletebilirsin. Sıkça duyulmuş ve denenmiş bir durumdur, android kullanıcıları bunu bilir. Çünkü Play Store üzerinden yapılan alışverişlerde 5 defa iade hakkı buluyorken, App Store yani iOs marketlerinde tüm ödemeler için sınırsız iade hakkı bulunmakta.

Brawl Stars Sınırsız Yeşil Taş Kazanma Yöntemi

  • Brawl Stars elmas hilesi yapmak için önce oyuna biraz para yatırın.
  • Daha sonra yatırdığınız tutarı Play Store profilinize girerek geri iade talebinde bulunun.
  • 24-48 saat içerisinde ödemeniz tekrardan banka kartınıza gönderilmiş olacaktır.

Brawl Stars Yeşil Taş Hilesi Sorun Yaratır mı?

Yeşil taşları android telefonda 5 defa satın almalı, ardından mail adresi değiştirerek yeni faturalandırma işlemlerine başlamalısınız. Aksi takdirde hesabınız askıya alınabilir ve bir daha asla aynı hesaptan ödeme yapamayabilirsiniz. iOs kullanıcılarında bu tür sorunlar yaşanmamaktadır. Tüm ödemeler yatırılıp, ertesi iş günü içerisinde geri iade alınabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Hesabımı Nasıl Satabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.