Bilgisayarda Tiktok Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar ve Masaüstü cihazlardan Tiktok’a nasıl erişilebilir sorusuna yanıt bulacağınız içeriğimize hoş geldiniz. Bugün sizlere Tiktok’u Bilgisayarda Tiktok Nasıl kullanabiliriz ve tam performans alınacak biçimde Bilgisayarda Tiktok Nasıl Kullanılır? gelin hep birlikte göz atıp, eksiksiz Tiktok’u bilgisayarımıza indirme işlemlerini izleyelim.

Bilgisayardan Tiktok’a Erişmek

  • Masaüstü veya Laptop bilgisayar cihazlarından Tiktok’a erişmek için Tiktok’un resmi web sitesine giriş yapalım.
  • Global girişimler için gireceğimiz adres; www.tiktok.com
  • Türkiye konumlu Tiktok’a giriş yapmak içinse bu bağlantıyı kullanalım; www.tiktok.com/tr-TR/

Hesabımıza giriş yaparak Bilgisayarda Tiktok hesabımıza eriştiğimizden emin olalım. Bilgisayar sürümü de mobilden farksızdır. E-Posta ve şifre girilerek hesabınıza giriş yapılabilir veya telefon numarası kullanarak da Tiktok profilinize erişim sağlayabilirsiniz. Oturumunuzu başarıyla açtıktan sonra artık Google ve arama motorlarında Tiktok’da çevrimiçisiniz!

Şimdiki adımımız ise Tiktok’u bilgisayarımıza indirmek.

Bilgisayar’a Tiktok İndirmek

Google arama motorunu kullanarak Tiktok’a giriş yaptığımızda karşımıza böyle bir ekran çıkacaktır. Mobil sürüme benzer bir görünümü olan Tiktok masaüstü teması, diğer cihazlara nazaran daha hızlı ve işlevseldir.

Oturumumuz açılır açılmaz karşımıza çıkan ekranda Uygulamayı indirmek için hazır ve hızlı bağlantılara yer verilmiştir. Tiktok’un geniş topluluğu kullanıcılara her türlü ortamda kullanım kolaylığı tanımıştır. Bilgisayardan tiktok kullanmak ise internet olduğu sürece oldukça kolay kurulur ve kullanımı basittir.

Sağ altta göreceğiniz ikonlar, size Tiktok’u indirebilmeniz için Yükleme dosyaları verecektir. Uygulamayı indir adıyla sunulan butondan, sürüm ve cihazınıza uygun Tiktok platformunu yüklemeniz mümkündür. Seçeneğe bastığınızda karşınıza iki farklı indirim seçeneği çıkacaktır.

  • Bunlardan birincisi “Masaüstü için Tiktok’u edinin” diğeri ise “Tiktok uygulamasını edinin” adıyla paylaşılmaktadır.
  • Mobil ve tablet cihazlar için Uygulama indirebilir, masaüstü & laptop bilgisayarlarımızda ise Tiktok’u edin tuşuna basarak program indirimlerine başlayabiliriz.

Tiktok’u Bilgisayara İndirme Adımları

Tiktok’u edinin butonuna basarak indirme işlemlerini başlatmaya hazırsanız karşınıza çıkacak adımları başarıyla sonuçlandırmanız gerekir. Hatasız ve eksiksiz bir kurulum için vereceğimiz adımları ertelemeden tamamlayın.

Masaüstü için Tiktok’u edinin tuşunda karşınıza yüklenme komutu belirecek. Yükle butonuna basın ve Saniyeler içerisinde internet ara yüzünüz uygulama olarak cihazınıza kurulsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir