TikTok Challenges Nedir?

Ücretsiz üyelik ve video paylaşımı sayesinde herkes bu uygulamayı oldukça kullanıyor. TikTok’un en popüler kullanıcıları son zamanlarda challenge başlatıyor. Kısa videolarda meydan okuma anlamına gelen challenge hemen hemen her konuda olabiliyor.

2020 yılında en çok gönderi çirkinden güzele challenge videoları oldu. Kullanıcılar suratını makyajla kötü bir hale getirerek kısa bir video çekti. Daha sonra en güzel halleriyle en çirkin hallerini birleştirip paylaştılar. Türkiye’de ve diğer ülkelerde en çok paylaşılan challenge videoları genellikle dans videoları oldu.

TikTok Challenges Nedir?

TikTok Meydan Okuma Nedir?

TikTok sayesinde kısa video paylaşımları yapabilir ve binlerce beğeni alabilirsiniz. Yapacağınız gönderiler genellikle gündemde olan ve meydan okunulan konular üzerinde olmalıdır. Challenge videoları daha fazla etkileşim almaktadır. Gündemde olan şarkıyla dans etme videoları oldukça popülerdir. Aynı zamanda da çoğu kişinin yapamayacağı hareketler, mimikleri yapmakta oldukça beğeni alır.

Önerilen İçerik: Tiktok Video İzlenme Satın Al

Meydan okuma gündemde olan konunun kısa video halinde tüm kullanıcıların yapmasıdır. Bu sayede gönderilere gelen etkileşimler ve takipçi sayısı artar. Kimi zaman tek kimi zaman bir grup halinde meydan okuma videoları çekebilirsiniz. Video paylaşımı tamamen ücretsizdir.

TikTok Challenge Video İçerikleri

TikTok’a yeni mi üye oldunuz? Ne paylaşacağınız hakkında bir fikriniz yok mu? İşte o zaman bu yazımız tam size göre!

TikTok kısa videoların binlerce insanla buluştuğu sosyal medya platformudur. İçeriklerinizde genellikle meydan okunan (challenge) videolar yer almalıdır. Bu sayede daha fazla izlenebilirsiniz. Aynı zamanda dans ederek tıklanma sayınızı arttırabilirsiniz. Sesiniz güzelse şarkı söyleyebilir, düet yapabilirsiniz. Etkileşim almak için yemek tarif videoları da çekebilirsiniz.

Aynı zamanda da DIY yani kendin yap videolarına profilinizde daha sık yer vererek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Fazla etkileşim almak için yapmanız gereken düzenli olarak video paylaşmaktır.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.