Tiktok Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta paylaştığınız gönderiler için konum belirtmek isterseniz, bu isteği önümüzdeki aylarda yapabileceksiniz. Çünkü Tiktok kurucuları, Webtekno haber kaynağına göre: Tıpkı Instagram’daki gibi Tiktok uygulamasında da video ve fotoğraflar için konum özelliği aktifleştirilecek. Henüz yayınlanma süreci hakkında net bir tarih verilmedi fakat, kısa sürede Tiktok konum ekleme özelliğinin aktif olacağı ciddi söylemler arasında.

Tiktok Konum Ekleme Özelliği

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Tiktok, önümüzdeki güncellemelerde Tiktok konum ekleme işlevinin çalıştığına şahit olacağımız bir haber paylaştı. Dilerseniz Ekleme hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz; support.tiktok.com/tr/account-and-privacy/account-privacy-settings/stitch

Gelelim konumuza 🙂 Tiktok konum desteğini aktif kıldığı andan itibaren yeni bir konum ağı ortaya çıkacak. Video etiketleri gibi, tüm videoların birde konum için ayrıştırılacağına ortak olacağız. Tiktok konumu ekleme özelliği şayet aktifleşir ise kolay bir şekilde paylaşımlarınıza bulunduğunuz konumu dahil edebileceksiniz. Tıpkı videoya, ses eklemek gibi konum belirtme özelliği de Tiktok’ta yeni bir dizin açılacağının habercisi.

Etiketler, Takipçiler ve Videolar ardından Tiktok’un en büyük yeniliği ise konum ekleme özelliği olacak.