Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

TikTok’ta Favorilere Eklenen Videolar Nerede Bulunur?

TikTok’ta pek çok kullanıcı favorilere eklenen videoların nerede bulunduğu sorusunu merak etmektedir. Özellikle bu platformda yeni olan kullanıcılar, bu sorunun cevabını bilmemektedir. Sizler için konunun detaylarını açıklayacağız. TikTok uygulamasında karşılaşılan sorunların arasında, TikTok favorileri bulamama sorunu da bulunur. Hem bu sorunun çözümünü hem de favorilere eklediğiniz videoları nerede bulabileceğinizi açıklıyoruz.

Peki, TikTok’ta favorilere eklenen videolar nerede bulunur?

  • İlk önce yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak, hesabınıza giriş yapmaktır.
  • Daha sonra profil sayfanıza giriş yapmalısınız.
  • Profil sayfanıza giriş yaptığınızda profili düzenle butonunu göreceksinizdir. Bu butonun sağ alt tarafında bulunan bayrak simgesine dokunmanız gerekir.
  • Ardından tüm bu işlemleri tamamladığınızda favorileriniz karşınıza gelecektir. Daha sonra bu kısımdan dilediğiniz videoyu tekrardan izleyebilirsiniz.
TikTok’ta Favorilere Eklenen Videolar Nerede Bulunur?

TikTok’ta Favorilere Eklenen Videoları Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok uygulamasında favorilere eklediğiniz videoları belli bir süre geçtikten sonra silmek istiyor ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, detayları sizler için açıklıyoruz. Favorilere eklenen videoları silme işlemi oldukça basit bir işlemdir.

  • Favoriler kısmına eklediğiniz videoları silmek için öncelikle yapmanız gereken ilgili videoya tıklamaktır.
  • Daha sonra videoyu açtığınızda, sağ kısımda bulunan menüden paylaş seçeneğine dokunmanız gerekir.
  •  Bu seçeneğe tıkladığınızda karşınıza çıkan birçok seçenek arasından favorilere eklediğiniz videonuzu kaldırabilirsiniz.,

İlginizi çekebilir: Tiktok doğal video izlenme satın al

TikTok Favori Şarkılar Nerede Bulunur?

TikTok’ta kullanıcılar, daha sonra dinlemek ve kullanmak istediği şarkıları favoriler kısmına kaydederek, saklayabilirler. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için beğendiğiniz şarkıda favorilere kaydet seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Ardından ilgili şarkı favoriler kısmına eklenmiş olacaktır. Peki, TikTok favori şarkılar nerede bulunur?

TikTok’ta favorilere eklediğiniz şarkılar, profil sayfanızda bulunan profili düzenle seçeneğinin yan tarafındaki bayrak simgesine tıkladığınızda karşınıza gelecektir. TikTok favori şarkıları bulmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.