Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

TikTok’ta Videolara Emoji Ve Sticker Ekleme

TikTok uygulaması kullanıcılara çekmiş olduğu videolara emoji ve sticker ekleme özelliğini sunmaktadır. Bu özellik uygulamada 2019 yılından beri kullanılmaktadır. TikTok videolara emoji ve sticker ekleme özelliği, uygulamada çekilen videoları daha güzel, eğlenceli, kaliteli ve zevkli bir hâle getirmektedir.

TikTok’ta çektiğiniz videolara emoji ve sticker eklemek için, kullanıcı panelinden faydalanabilirsiniz. Bu kısımdan çekilen ya da paylaşılan videolara rahat bir şekilde emoji ve sticker ekleyebilir, paylaştığınız videolarınızın daha kaliteli gözükmesine olanak sağlayabilirsiniz. Peki, TikTok’ta videolara emoji ve sticker ekleme işlemi nasıl yapılır? Detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

TikTok’ta Videolara Emoji Ve Sticker Ekleme

TikTok’ta Videolara Emoji ve Sticker Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok videolara emoji ve sticker ekleme işlemi yapmak istiyor ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, detayları sizler için açıklıyoruz. Emoji ve sticker ekleme işlemini gerçekleştirebilmek için uygulamanız gereken adımlar bulunur. Bu adımlar aşağıdaki gibidir.

  • Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ilk önce yapmanız gereken, TikTok’ta paylaşacağınız videonun çekimini yapmaktır.
  • Daha sonra TikTok hesabınıza giriş yapmanız gerekir.
  • Ardından kullanıcı panelinden çekmiş olduğunuz videoyu yükledikten sonra, karşınızdaki ekranın alt tarafında bulunan emoji ya da sticker seçeneklerinden bir tanesine tıklamanız gerekir.
  • Bir sonraki işlem ise tıkladığınız emoji ve sticker seçeneklerinin içinden videonuza eklemek için bir tanesini seçerek, yüklemiş olduğunuz videonuza kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.
  • Tüm bu işlemleri tamamladığınızda TikTok hesabınızda paylaştığınız videoların, daha kaliteli ve eğlenceli olması sağlanır.

TikTok’ta Videolara Emoji ve Sticker Ekleme İşleminin Avantajları

TikTok’ta paylaşacağınız videolara emoji ve sticker eklemek, uygulamada alacağınız izlenme oranlarını büyük ölçüde arttıracaktır. Paylaştığınız videoların daha kaliteli ve eğlenceli olması,  videolarınızın daha çok kullanıcıya ulaşmasına olanak sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.