Twitter’da Kurumsal Hesaplar Nasıl Açılır?

Bu platformda insanlar gündelik yaşantılarında yaşadıkları olayları, gündeme ait olan eleştirilerini ve yorumlarını, dinledikleri şarkıları, izledikleri filmleri paylaşırlar. Twitter’da yapılan bu paylaşımların tamamına ise “tweet” denmektedir. Kullanıcılar bu tweetler sayesinde takipçi kazanır ve kazandıkları takipçiler sayesinde de gelir elde etmeye başlarlar.

Siz eğer bireysel hesabınızla gelir elde etmek istemezseniz, sahip olduğunuz hesaba bir işletme hesabı açarak reklamınızı yapar ve satışlarınızı arttırarak para kazanma yolunda ilerleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece kurumsal bir hesap açmaktır.

Twitter’da kurumsal hesap açmak için ilk adım Twitter adresine giderek “hesap oluştur” kısmına gelmenizdir. Bu aşama sonrasında ise e-mail adresinize gelen onay kodunu kullanarak hesabınızın doğrulanmasını sağlayın. İşte kurumsal hesabınız hazır. Kurumsal hesabınızı oluşturduktan sonra mavi tik için de başvuru yapabilirsiniz.

Twitter’da Kurumsal Hesaplar Nasıl Açılır?

Twitter’da Neden Kurumsal Hesap Açılır?

Günümüzde her şey internet üzerinden sağlanırken alışverişler neden sağlanmasın değil mi? Sadece bulunduğunuz şehirde değil tüm Türkiye’de tanınan bir işletme olmak istemez misiniz?

İşte bu nedenle bir kurumsal hesap açabilirsiniz. Açtığınız kurumsal hesapla işletmenizi, işletmenizdeki ürünleri sadece bulunduğunuz yerdeki insanlar değil, Türkiye’nin her yerinden insanın görmesini sağlayacaksınız. Bu sayede de işletmenizin ücretsiz bir şekilde reklamını yapacak ve satışlarınızı arttıracaksınız.

İlginizi Çekebilir: Twitter Süper Takip Uygulamasını Duyurdu!

Kurumsal Hesap Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Hesabınızın güvenilir bir hesap olması, bunu göstermesi oldukça önemlidir. Bu nedenle takipçi sayınızı yükseltmek için takipçi satın almamanız önerilir. Çünkü takipçilerinizin sahte olduğu anlaşılırsa hesabınızın güven değeri ve ürünlerinize gösterilen ilgi de azalacaktır.

Bu da satışlarınızı olumsuz etkileyecektir. Marka değerinizin düşmemesi için herhangi bir hile yoluna girmemelisiniz. Bunun yerinde uzman sosyal medya yöneticileri ile iş birliği yapabilirsiniz. Takipçi hilesi kullanmak yerine organik takipçi kazanma yöntemlerini araştırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.