YouTube Para Kazanma Özelliği Nasıl Açılır?

YouTuber’ların hedefindeki para kazanma özelliği, insanların özgün videolarından gelir elde etmesine yarar. Mucizelerin platformu olarak da adlandırabileceğimiz YouTube, bir gece binlerce lira kazandırmaya mümkün tanınan bir platformdur. İnsanlar onca çaba gösterisi sergilese de her youtuber gibi sizde para kazanma özelliğini açmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz.

YouTube para kazanma özelliğine sahip olmak için kanalların bir takım gereksinimleri tamamlaması gerek ve bu etkenler tam olmadığı sürece videolarınıza ADS reklamları ekleyemez ve gelir elde edemezsiniz.

Ama telaşlanacak bir durum yok! Burada youtube videolarınızdan gelir elde etmek için para kazanma seçeneğini aktifleştirebileceğiniz ayrıntıları öğrenebilir ve artık sizde tam anlamıyla bir youtuber olabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir: YouTube Abone Satın Alma

Para Kazanma Nasıl Aktif Olur?

YouTube Para kazanma aktifleşmesi için videolarınızın toplamı 4 bin saat izlenmiş olması gerekir. Bunun için youtuber’lar olabildiğince kayıtlarını uzun tutmaya çalışır. Çünkü youtube videolarınıza reklam ekletebilmek ve izleyicilerden gelir sağlayabilmek için youtube’un altın kuralı 4 bin saatlik izlenim süresidir.

Bu zamanı doldurmak, organik yollardan epey uğraş vericidir. Çünkü videolarınızın 4 bin saat izlenim süresi: Ortalama 166 gündür. Yani insanlar sizleri 166 gün seyretmesi gerekir ki para kazanma özelliğiniz aktif olabilsin. Bu sürecin hızlandırılması için tam da olay esnasında Sosyal medya etkileşim sitesi takipbonus.com imdadınıza koşuyor ve youtuber kariyerinizi destekleyecek 4 bin saat izlenme paketiyle para kazanma özelliğinizi 24 saat içerisinde aktif hale getiriyor!

YouTube 4 Bin Saat Sınırını Geçmek

Kanalınızın gelişimi ve gelir elde etmesi için sizlerde 4 bin saat izlenme satın alabilir ve görüntülenmenin aksine izlenme süresi kazanarak youtube topluluğunda bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. YouTube 4 bin saat satın al paketi belirttiğiniz bir videoya izlenme süresi olarak 166 günlük seyir durumu oluşturur. 7 gün içerisinde siparişiniz işleme geçer ve videolarınızın izleme süresi artmaya başlar.

Kolayca youtube 4 bin saat izlenme siparişi verebilir ve video linki belirterek kısa sürede para kazanma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.