YouTube Ücretli Abonelik Nedir
YouTube Ücretli Abonelik Nedir

YouTube Ücretli Abonelik Nedir?

Türkiye’de en çok vakit harcanan uygulamalardan birisi de YouTube’dur. Gerek izlenilen videolarla, gerekte içerik üreticilerinin verdiği emeklerle Günümüz teknoloji dünyasında yeni bilgiler edinmek ve eğlenceli vakit geçirmek için hepimiz YouTube’da yayınlanan videolara göz gezdiririz.

Her sene katlaya katlaya ilerleyen YouTube, haznesine dahil ettiği yeni bir özellik ile artık youtuber kişilerin ödeme alabileceği abonelikler inşa etti. İnsanlar sevdiği içerik kurucularına ek ödeme dahilinde daha fazla video izleyebiliyor ve istek videolarını bildirebiliyorlar.

YouTube’da içerik üreticilerine abone olmaktan daha fazlası..

YouTube Ücretli Abonelik Nedir
YouTube Ücretli Abonelik Nedir

Sevdiğiniz Video Üreticilerine Maddi Destek: YouTube Katıl Butonu

Sevdiğiniz Youtuber’lara ve yayıncılara destek olmanın en kolay yolu ücretli abone olmaktır. Aylık yenilenen abonelikler belirli ödeme miktarı karşılığında sevdiğiniz üreticilerin ek videolarınızı görmenize yarar.

Sizin için: Daha doğrusu ücretli aboneliğe katılan kullanıcılar için bir çok youtuber yepyeni ve özgün videolarını ücretli abonelerine sunar.

Manevi desteğin yanı sıra Maddi destek sağlamak için oluşturulmuş ve üreticilerin belirlediği fiyat aralıklarıyla yayımlanan, aboneliğin ilerisinde Ücretli abonelikler: Eğlencenin dibine vururken youtuber’lara ise ek gelir kaynağı amaçlandırılmıştır.

Fiyat aralığı 2.5 ₺’den başlayıp bin liraya kadar uzanan abone ücretleri, günümüz Türkiye’den youtuber damgası alan herkesin sıkça kullandığı ve tercih ettiği ek ödeme geliridir.

Sevdiğiniz Video Üreticilerine Maddi Destek: YouTube  Katıl Butonu
Sevdiğiniz Video Üreticilerine Maddi Destek: YouTube Katıl Butonu

YouTube Katıl Butonu için Neler Gereklidir?

Sabit içerik üreticilerinin ‘Katıl‘ butonu sayesinde ücretli abonelikler sağlayabilmesi için 30.000 abone barajını geçmiş olması gerekir. Oyun kanalları ise 1.000 aboneye ulaştıkları zaman Ücretli aboneliklere geçiş yaparak ‘Katıl‘ butonu sayesinde ek ödeme alabilirler.

  • YouTube İş Ortağı Programı’nın kullanılabildiği bir ülkede veya bölgede yaşıyor olmak.
  • Son 12 ayda 4.000 saatin üzerinde herkese açık, geçerli izlenme saatine sahip olmak.
  • 1.000’den fazla aboneye sahip olmak.
  • Bağlı bir AdSense hesabına sahip olmak.

YouTube Katıl Butonu almak için abone sayınız yeterli değil mi? Hiç dert değil, hemen YouTube Abone Satın Al paketlerine göz atın !

YouTube Kanalına Katıl Butonu Nasıl Eklenir?

YouTube kanalınız var ve koşulları karşlıyorsa sizlerde Katıl botunona sahip olarak izlenmelerinizin yanı sıra aboneliklerinizden de gelir elde edebilirsiniz.

Katıl Butonu için gerekli etkenler ‘YouTube İş Ortağı’ üyeliğidir. Baş gerekçe olarak bilinen (Y.İ.O.) kullanıcılara katıl özelliği ekletebilmek için üyelik formu sunar.

Buradaki yazıdan gerekli etkenleri okuyabilir ve katıl butonunuz için aşama aşama ilerleme kaydederek sizlerde abonelerinizden ücretli içerik doğrultusunda ek ödeme alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.