YouTube’un En İyi 5 Nasıl Yapılır Kanalı

YouTube kullanıcılarının videolarını yüklemeleriyle popüler olabilecekleri bir sosyal mecradır. Tabii video yüklerken öncelikler YouTube’un içerik kısıtlamalarına uygun olması şarttır. Kurallara uygun yüklenen videolar YouTube izleyicilerinin ilgisini çektiği zaman popüler olma yolunda da ilerlerler. Özellikle ‘Nasıl Yapılır?’ içerikli videolar izlendiği kadar izleyicilerini de bilgilendiren içeriğe sahip videolardır.

  • NikkieTutorials

Nikkie kanalında nasıl makyaj yapılır daha doğrusu makyaj yaparak nasıl sanat icra edilir, evrim geçirilir sorularına yanıt bulabileceğiniz içerikte videolar paylaşıyor. Forbes’un 2017 yılında seçtiği En Etkili 10 Influencer sıralamasında başta geliyor ve an itibariyle 13,4Mn aboneye sahip.

https://www.youtube.com/user/NikkieTutorials/videos

  • FitnessBlender

Daniel ve Kelli’nin birlikte videolar çekip paylaştıkları kanalda ekipmanlı, ekipmansız egzersizler nasıl yapılır öğrenmiş oluyoruz. YouTube camiasında popüler olan bu kanal an itibariyle 6,3Mn aboneye sahiptir.

https://www.youtube.com/user/FitnessBlender/videos

  • Refika’nın Mutfağı

Yemek sanatı nasıl icra edilir öğrenmek istiyorsanız YouTube’da Refika’nın Mutfağı kanalını ziyaret etmelisiniz. 1,58Mn abone.

https://www.youtube.com/user/refikaninmutfagi/videos

  • 5 DAKİKADA HALLET

5 dakika gibi kısa bir sürede her konuda neyi nasıl yapabileceğinizi anlatan kanal son durumlara göre 4,75Mn aboneli bir kanaldır.

https://www.youtube.com/channel/UCMX67L1CGxutIdUynvpQnmA/videos

  • BobRoss

1995 yılında hayata gözlerinin yuman Ressam BobRoss’un eserlerini icra ettiği bölümlerin yayınlandığı TheJoy of Painting kanalında üstadından resim yaparak sanat nasıl icra edilir kendi gözlerinizle göreceksiniz. 4,07Mn aboneye sahip.

https://www.youtube.com/user/BobRossInc/videos

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.