Biz kimiz

Sosyal medya hesaplarını yükseltmek isteyen müşterilere hizmet veren ve tamamı dijital ürünler olmak üzere hizmet gösteren sosyal medya ajansı takipbonus.com, İnstagram başta olmak üzere tiktok, twitter ve facebook gibi sosyal medya mecralarında faaliyet göstermektedir.

Site haritamız: takipbonus.com/sayfa/takipbonus-com-site-haritasi

Sitemiz instagram takipçi gönderir.

Dizi ve film oyuncuları başta olmak üzere bir çok ünlü ismin sosyal medya hesaplarına sponsor olan web sitemiz, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya etkileşim platformudur. Parolanızı paylaşmadan takipçi satın al işlemi yapabileceğiniz sosyal medya adresimizde instagram takipçi satın al paketlerini başlatabilirsiniz.

Yüksek sayıda erişime sahip olun

Paylaşımlarınızın beğeni hitini ve tiktok, facebook, instagram uygulamalarındaki videolarına izlenme gönderebileceğiniz izlenme satın al sitemiz daima otomatik çalışır.

Tüm siparişlerinde fatura kesen t,rk gerçek takipçi satın al sitemizde usullü bir şekilde satış yapılmaktadır. Tüm ürünler api ve komisyonlu şekilde sağlanmaktadır. Paylaştığımız ve faturalı şekilde satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı smm ve paneller üzerinden elde edilmektedir.

Online ödeme bulunan takipbonus.com’dan tüm ülkelerden takipçi ve beğeni satın al gönderebilirsiniz.

Neden Takipbonus.com?

Çünkü Türkiye standartlarına uygun olarak instagram türk gerçek takipçi satın alabileceğiniz sitemizden takipçi sayınızı yükseltmek çok kolay olacaktır. Profilini herkese açık konuma getiren sosyal medya kullanıcıları daima parolasız ve güvenli şekilde instagram takipçi satın alma yönergelerini uygulayabilirler.

Sosyal medyadaki yerimiz;