Twitter Şifresiz Fav Kazanma

Twitter gönderilerinizde takipçilerinizle etkileşimi artırmak istiyorsanız, Twitter şifresiz fav paketlerini sunan sitelerden talep edebilirsiniz. Bu sitelerin güvenilir ve herkes tarafından tercih edilen siteler olduğundan emin olmalısınız. Güvenilir siteler sizden şifrenizi istemezler. Twitter şifresiz fav kazanabilmenize olanak sağlayan paketleri talep ederek, daha popüler ve profesyonel bir Twitter profiline sahip olabilirsiniz.

Twitter’da Favlamak Nasıl Yapılmaktadır?

Twitter uygulamasında bir gönderiyi favlamak için öncelikle yapmanız gereken ilgili gönderiyi beğenmenizdir. Peki, Twitter’da favlamak nasıl yapılmaktadır? Twitter’da fav atmak için uygulayacağız adımlar aşağıdaki gibidir.

  • Twitter uygulamasında fav atmak istediğiniz gönderiye gelerek, gönderinin alt tarafında bulunan kalp simgesine tıklayıp, bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gönderinin altında kalp  simgesine dokunduğunuzda göndereyi beğenmiş olacaksınızdır. Favlamak deyimi, Twitter gönderilerinde yaptığınız beğenilere denmektedir. Yani uygulamada beğeni yerine favlamak kavramı kullanılmaktadır.
  • Gönderilerin altındaki kalp simgesi aynı zamanda fav işareti olarak kullanılmaktadır.

Bazen Twitter uygulamasında fav atamadığımız durumlar oluşabilmektedir. Genelde bu durum hesabınıza ki kısıtlamaların varlığından dolayı olabilmektedir. Herhangi bir Twitter kuralını ihlal ettiğinizde, bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumun çözümü için kısıtlamanın sona ermesi beklenmelidir.

Twitter’da Fav Nasıl Geri Alınmaktadır?

Twitter’da favladığınız bir gönderiyi daha sonra geri almak istediğinizde ne yapacağınızı bilmiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Twitter’da bir gönderiyi favladığınız zaman, işlemi geri almak için favlama hareketini, ilgili gönderi için tekrar yapmanız gerekir. Yani gönderinin altında bulunan kırmızı kalp simgesine tekrardan bastığınızda, eski haline yani renksiz bir hale dönecektir.

Bu şekilde favladığınız gönderilerden fav geri alınabilir. Peki, favı geri aldığınızda gönderi sahibine bildirim gider mi? Bu durum bir gönderiyi favladığınız zaman geçerlidir. Yani kullanıcılar bir gönderiyi favladığında karşı tarafa bildirim gitmektedir. Ancak gönderilerden attığınız favı geri çekerseniz, ilgili kullanıcıya herhangi bir bildirim gitmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir