Teslimat Koşulları

Takipbonus.com'un internet adresinden satın alacağınız tüm ürünler https sertifikası ve güvenli 3d secure ödemesi sunmaktadır. Bilgilerini uçtan uca şifreleyen platformumuz güvenilir ödeme yöntemleriyle anlık işlem ve şifresiz gönderim sunmaktadır. Kredi Kartı, Banka Kartı ve Sanal kart ile takip bonus servislerini kullanabilir, garantili ürünlerinizi faturanız ile teslim alabilirsiniz. Tüm sosyal medya işlemlerinize fatura kesilir ve garantili gönderim hizmeti sunulur. Takip bonus com'un ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilir, size uygun teslimat seçeneklerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Takipbonus.com Ürünlerini Teslim Almak

Siparişler ortalama 24 saat içerisinde gönderilir. 1 Gün dolmadan istenilen iade geçersizdir. Siparişi veren herkes bu adımları onaylar. 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanmaz ise koşulsuz şartsız siparişinizin iadesi ödeme yaptığınız hesaba gönderilir.

Almak istediğiniz takipçi, izlenme, yorum veya izlenme paketine URL yada kullanıcı adı girerek sahip olabilirsiniz.

Teslimat süresi her 5.000 etkileşimde ortalama 3 saattir. 1k paketlerinizde süreç beklemeden direkt olarak hizmeti alabilirsiniz.

Teslimatınıza özel fatura, dekont ve işlem sürecini sipariş takip aracı ile görebilir, tüm işlemlerini anbean takip edebilirsiniz. 

Instagram

Instagram hesabın için gereken takipçi ve beğeni ihtiyacını şifresiz araçlarımızla gider!

Twitter

Twitter hesabın için gereken takipçi ve beğeni ihtiyacını şifresiz araçlarımızla gider!

Facebook

Facebook hesabın için gereken takipçi ve beğeni ihtiyacını şifresiz araçlarımızla gider!

Sipariş Takip