Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Twitter Dm Nasıl Atılır?

Twitter’da dm atmak için, dm atacağınız kişinin sizi takip etmesi gerekmektedir aksi halde özel mesaj gönderemezsiniz. Twitter uygulamasına girerek, mesaj göndermek istediğiniz kullanıcının profiline girmelisiniz ya da size daha önce atmış olduğu bir tweetin üst kısmında yer alan üç noktaya tıklayarak, daha fazla seçeneğine tıklamalısınız.

Açılan pencerede direct mesaj ile paylaş seçeneğine tıkladığınızda, karşınıza direct mesaj gönderme penceresi açılacaktır. Göndermek istediğiniz mesajı veya tweeti mesaj bölümüne yazarak gönder seçeneğine tıklamalısınız. Bu sayede direct mesaj gönderme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Twitter Dm Nasıl Atılır?

Twitter Toplu Dm Nasıl Atılır?

Twitter dm uygulaması üzerinden toplu olarak dm göndermek istiyorsanız, iki farklı seçenekte bu işlemi halledebilirsiniz.

  • İlk olarak yapacağınız seçenek, mesaj kısmında alıcı ekle seçeneğine gelip, dm göndereceğiz kişilerin hesaplarını tek tek yazarak dm gönderebilirsiniz.
  • İkinci yol ise, Twitter’da listeler oluşturmaktır. Bu sayede önceden oluşturmuş olduğunuz listeleri seçerek, seçili listede bulunan üyelerin hesaplarını tek tek dm atmış olabileceksiniz.

Gönderdiğiniz toplu dm’leri yine tweet dm sayesinde topluca silme fırsatınız olacaktır. Bu uygulama Twitter’da aktif bir hesabın çok fazla işine yarayacaktır.

İlginizi çekebilir: Twitter Takipçi Satın Al Mobil Ödeme

Twitter’da Dm Kapatma Nasıl Yapılır?

Twitter’da dm kutusuna istemediğiniz hesaplardan gelen mesajları artık görmek istemiyorsanız, dm kapatma yolunu deneyebilirsiniz. Bu sayede sizi rahatsız eden kullanıcılardan gelen mesajlara maruz kalmazsınız. Dm kapatma işlemleri için aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız gerekir.

  • Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra profilinize gelerek, ayarlar sekmesine tıklamalısınız. Bir diğer adım ise güvenlik ve gizlilik sekmesine gelmenizdir. Açılan sayfanın en altına geldiğinizde, karşınıza Twitter’da direct mesajları reddet yazan kutucuğu işaretlemelisiniz. Değişiklikleri kaydet seçeneğine tıklayarak, dm mesajlarınızı kapatmış olacaksınız. Dm mesajlarınızı kapatmanız, hesabınızı dolandırıcılardan da koruyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.