YouTube Videoları Mini Oynatıcıda Nasıl Görüntülenir?
YouTube Videoları Mini Oynatıcıda Nasıl Görüntülenir?

YouTube Videoları Mini Oynatıcıda Nasıl Görüntülenir? (Chrome, Safari, Firefox)

Masaüstü bilgisayarınızdaki tarayıcıda internette gezinirken YouTube’u daha küçük bir pencerede izlemek mümkündür. YouTube, videoları izlemenize yardımcı olan ve diğer web sitelerine veya sayfalara göz atmak gibi diğer etkinlikleri yapmanıza izin veren resim içinde resim modu sunar. Google Chrome, Safari veya Firefox gibi başka bir tarayıcı kullanıyorsanız, bir düğmeye basarak YouTube resim içinde resim modunu kullanabilir ve sizde mini oynatıcı özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Mini Oynatıcı Nasıl Etkinleştirilir? [Chrome, Safari, Firefox]

Bir videoyu, göz attığınız diğer sekmelerin üzerinde daha küçük bir pencerede oynatabilirsiniz. Bunu yapmak için tarayıcınızda şu basit adımları izleyin.

  • Adım 1:  Google Chrome, Safari, Microsoft Edge veya Firefox gibi genellikle YouTube’u izlediğiniz tarayıcıyı başlatın ve YouTube.com’a girin.
  • Adım 2: Bir sekmede,  YouTube’da yeni açtığınız bir videoyu oynatın.
  • Adım 3: Diğer sekmelerde gezinirken videoyu görüntülemek için, sağ altta,  gösterilen Mini Oynatıcı yazan alana tıklayın.

Hepsi bu kadar! Artık videolarınızı mini oynatma ekranında gösterebilir ve aynı zamanda farklı uygulamalarda vakit geçirebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.