Instagram Mavi Tikli Takipçi

Instagram’da ünlenmiş hesaplar tarafından takip edilmek ister miydiniz? Takipbonus.com olarak daima güncel paketler tasarlıyor ve müşterilerimize en iyi kalitede takipçi tarifeleri hazırlıyoruz. Yeni bir iş birliğiyle ortaya çıkan hizmetimiz, Instagram mavi tikli takipçi kazanmak isteyenler için!

Mavi Tikli Takipçi Nedir?

Mavi tikli takipçi, ünlü profiller ve doğrulanmış Instagram hesaplarına verilen isimdir. Ünlüler tarafından etkileşim sağlayan firmamız, faturalı ve kalıcı bir şekilde sosyal medya etkileşimi satmaktadır.

Ünlülerin sponsorluğuyla ortaya çıkan servisimiz, tüm müşterilere ünlüler tarafından takip edilme şansı tanıyor. Benzersiz olduğu doğrulanan Instagram profilleri, ünlü oldukları ve orijinal sayfaları olduklarını kanıtlamak adına topluluktan bir ‘Rozet’ kazanır. Rozetin mavi olması, kullanıcının ünlü ve doğrulanmış profil olduğu anlamına gelmektedir.

Instagram Mavi Tikli Takipçi Nasıl Alınır?

  1. Mavi tikli takipçi satın almak için bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
  2. Sipariş vermek için Kullanıcı adı iletmeniz yeterli olacaktır.
  3. Mavi tikli instagram takipçisi elde etmek için parola paylaşmanıza gerek yoktur!
  4. Tahmini teslimat süresi 1 saattir.

Mavi tikli takipçi paketine ödeme yapmak için teknik ekibimize ulaşarak sana uygun olan ödeme yöntemini seçebilirsin. Ödeme aşamasını tamamladıktan sonra profilini ünlüler takip edecek ve ödeme yaptığın miktarca ünlü takipçisi kazanacaksın.

Instagram takipçi satın almak için tıklayınız

bornova escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir