Instagram Bilgisayarda Beğenilen Gönderileri Görme

Hepimiz Instagram kullanıyoruz. Instagram’ı kullandığımızda , bu tür birçok gönderiyi beğenir ve beğeni veririz. Kimi bilerek kimi bilmeden Instagram gönderilerini beğeniyoruz.

Ama bir süre sonra hangi gönderiyi beğendiğimizi bilemedik. O yüzden bugün bu yazımda Instagram Masaüstünde beğenilen gönderileri nasıl görüntüleyeceğimden bahsediyorum.

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görebilirim?

Bu blog yazısında, Instagram’da Beğenilen gönderileri masaüstünde ve mobilde nasıl göreceğinizi tartışacağım. Çok kolay, bazı adımları izlemeniz gerekiyor ve başaracaksınız.

Instagram Masaüstünde Beğenilen Gönderileri Nasıl Görebilirim?

Artık Instagram’ın Beğenilen gönderilerini Masaüstünüzde göremeyeceksiniz çünkü Instagram yalnızca cep telefonları için iyi bir şekilde yapılmıştır.

Daha önce Google Chrome’daki bazı uzantıların yardımıyla Beğenilen gönderiyi görebiliyordunuz, ancak şimdi göremiyorsunuz. Çünkü tüm bu uzantılar artık çalışmıyor. Hepsini şahsen kontrol ettim ve şimdi hepsi işe yaramaz.

Cepten kontrol edilebildiği için sadece mobilden kontrol etmelisiniz.

Instagram Telefonda Beğenilen Gönderileri Nasıl Görebilirim?

Öncelikle Instagram’a giriş yapıyorsunuz ardından aşağıda sağ tarafta yer alan profile tıklıyorsunuz.

Şimdi sağ taraftaki üç çizgiye tıklayın.

Ardından “etkinliğiniz” i tıklamanız gerekir.

“Etkileşimler”i tıklamanız gerekiyor.

Ardından “Beğen” butonuna tıklıyorsunuz.

“Beğeniler”e tıkladıktan sonra, beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videoları göreceksiniz.

Instagram Beğenilerimi Bilgisayarımda Nasıl Görüntüleyebilirim?

Göremezsiniz çünkü oradaki tüm işlemler durmuştur. YouTube’da izlediğiniz tüm videolar işe yaramaz. YouTube’da bahsedilen ipuçları birkaç gün işe yarayabilir, ancak birkaç gün sonra her şey çalışmayı durduracaktır.

PC’de bulunacak tüm uzantılar size video ve fotoğraf yükleme, beğenme ve paylaşma seçeneği sunar ve profil fotoğraflarını düzenlemek ve biraz daha fazlası dışında hiçbir şey yapamazsınız.

Bir cep telefonunuz varken, neden bir PC’de Instagram Beğeni gönderilerini görmek istiyorsunuz? Cep telefonunuzdan her şeyi yapabilirsiniz.

Instagram IPhone’da Beğenilen Gönderileri Nasıl Görürsünüz?

Sana bundan daha önce bahsetmiştim. Instagram Beğenilen gönderilerini Masaüstü ve mobil cihazlarda nasıl görüntüleyebileceğiniz konusunda yukarıda adım adım işlem göreceksiniz. O yüzden tekrar tartışmanın bir anlamı yok.

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Neden Göremiyorum?

Instagram’da beğendiğiniz gönderiyi göremiyorsanız, masaüstünde kontrol ettiğiniz için göremiyorsunuz olabilir. Çünkü Masaüstünde asla göremeyeceksiniz.

Mobil giriş yapıyorsanız ve Beğenilen gönderiyi görmüyorsanız, belki de Instagram’ı güncellemediniz. En son sürümü kullandıktan sonra bile aynı sorun devam ediyorsa, Instagram’ın önbelleğini bir kez temizlemeniz gerekir.

Yine de çözülmezse, bir kez kaldırın ve kurun.

Instagram Beğenilen Gönderileri Nasıl Görebilirim Hakkında Sık Sorulan Sorular

Instagram PC’de beğenilen gönderileri nasıl görebilirim?

Instagram Beğeni gönderilerinizi PC’de göremezsiniz. Ardından Instagram beğeni gönderilerini görmek istiyorsanız, Android telefonunuzdan ve iPhone’unuzdan kolayca görebilirsiniz.

Instagram’ı Chrome’da kullanabilir miyiz?

Evet, Instagram’ı Masaüstünüzde kullanabilirsiniz. Instagram gönderilerini Chrome’da beğenebilir, yorumlayabilir ve paylaşabilir, ayrıca Instagram gönderileri oluşturabilirsiniz. Profilinizin fotoğrafını değiştirebileceğiniz gibi, ayarı da değiştirebilirsiniz.

Ancak yapamayacağınız şey, Instagram reels izleyememenizdir çünkü reels izleme seçeneği yoktur. Ve hayır, etkinliği kontrol edebilirsiniz. Ayrıca birçok şey yapabilirsin ve pek çok şey yapamazsın.

Instagram’ın Masaüstü sürümü var mı?

Evet, ama o kadar iyi değil. Bundan hoşlanmayacaksın.

Instagram’da beğendiğiniz gönderilere ne oldu?

Tüm Beğenilen gönderilerinizi “Etkinliğiniz”in “Etkileşimler” bölümünde göreceksiniz.

Instagram uygulamasını masaüstüme nasıl alabilirim?

Instagram’ı Masaüstünüzde kullanmak istiyorsanız, önce Chrome’u açmalısınız; bunun dışında herhangi bir tarayıcı açabilirsiniz.

Ardından arama çubuğuna instagram.com yazarak arama yapın ve Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor; Bundan sonra hesabınıza giriş yapılacak ve artık Instagram’ı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Çözüm

Bu yazıda Instagram Masaüstünde beğenilen gönderilerin nasıl görüntüleneceğini ele aldım . Umarım bu gönderiyi beğenmişsinizdir. Bu gönderiyi sosyal hesabınızda paylaşmanız gereken bu web sitesini büyütmek için yardımınıza ihtiyacım var.

Ve bu gönderiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yorum yapabilirsiniz, ben de sizinle iletişime geçmeye çalışacağım. Her zaman mutlu olabilirsin.