Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Hoş Geldin Hatası Nedir?

Instagram’da bazı durumlarda hoş geldin hatası ile karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız bu hatanın sebebi genelde sunucu kaynaklıdır. Ancak Instagram uygulamasına yeni kaydolan bir üyeyseniz, bu bilgilendirmede size gelebilmektedir. Bunu anlayabilmek için farklı bir Instagram kullanıcısından uygulamaya giriş yaparak, kontrol etmeniz gerekir. Instagram uygulamasının yoğunluktan dolayı çökmesi sebebiyle bu hata ile karşılaşabilmektedir. Sizler için bu yazımızda bu hatanın giderilmesi için çözüm yollarını aktaracağız. Detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Instagram Hoş Geldin Hatası Nedir?

Instagram Hoş Geldin Hatasının Çözümü

Instagram uygulamasına giriş yaptığınızda ya da uygulama içerisinde keşfet bölümüne girdiğinizde, hoş geldin şeklinde sürekli olarak bildirim alıyorsanız, bu hatanın çözümünü sizler için açıklıyoruz.

  • Öncelikle farklı bir telefondan, Instagram hesabınıza giriş yapmayı denemelisiniz. Eğer farklı bir telefondan Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda bu hatayı almıyorsanız, kendi telefonunuzdan Instagram uygulamasını güncellemeniz gerekir. Instagram uygulamasını güncellediğiniz takdirde, bu hatayı ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Instagram uygulamasında karşılaştığınız bu hatayı düzeltmek istiyorsanız, telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamasını kaldırmalısınız. Ardından tekrardan mobil mağazanıza girerek, Instagram uygulamasını yüklemeniz gerekir. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra, hesabınıza giriş yaptığınızda bu hatayı çözebilirsiniz.
  • Eğer karşılaştığınız bu hatanın sebebi Instagram kaynaklı ise yapmanız gereken uygulama üzerinden sorun bildir kısmına, karşılaştığınız sorunu yazarak Instagram yetkililerine göndermektir. Daha sonra Instagram yetkililerinden gelen cevabı beklemeniz gerekir.
  • Tüm bu işlemleri yaptığınız takdirde hâlâ bu sorunu almaya devam ediyorsanız, tek yapmanız gereken beklemektir.  Belli bir süre geçtikten sonra, bu hatanın çözüldüğü bilinmektedir.

İlginizi çekebilir: Instagram’da Rozet ile Aylık 1.000 Dolar Kazanma

Instagram Hoş Geldin Hatası Ne Anlama Gelir?

Instagram hesabınızı kullandığınız sırada sürekli olarak hoşgeldin hatası alıyorsanız, aklınıza hesabım çalındı mı sorusu gelebilmektedir. Ancak bu hatayı almanızın sebebi, hesabınızın çalınmasından dolayı değil sunucu veya kullandığınız mobil cihazınızdan kaynaklı olabilmektedir. Yani bu hata hesabınızın çalındığı anlamına gelmemektedir.