Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Yakınlardaki Gönderiler Nedir?

Instagram uygulaması zamanla gelişerek yakınlarınızda bulunan kullanıcıları veya yakınlarda paylaşılan gönderileri görmenizi sağlar. Instagram yakındakiler seçeneği ile bu gönderileri veya kullanıcıları bulmak mümkündür. Çevrenizde paylaşılan bir gönderi yakındakiler seçeneğinde karşınıza çıkmaktadır. Konumunuzu fotoğraflara eklemek bu konu da size yardımcı olacaktır. Instagram’da bir gönderi paylaşacağınız zaman filtre, kaç fotoğraf paylaşacağınızı veya fotoğrafınıza açıklama ekleyebilmek mümkünken fotoğrafınıza ek olarak konumunuzu eklemek sizin veya diğer kullanıcıların yakındakiler kısmında gönderinizin çıkmasını sağlar.

Instagram Yakınlardaki Gönderiler Nedir?

Yakın Yerlerde Paylaşılan Gönderileri Bulmak

Hesabınıza giriş yapıp arama kısmına giriniz. Arama kısmında bulunan yerler seçeneğine tıklayınız. Yakınlarınızdaki kişilerin en son hangi fotoğrafı paylaştığını görmek için arama kısmınızı yerler seçeneğine getirmeniz gerekmektedir. Eğer ki konum bilgileriniz kapalıysa cihazınızdan konum bilgilerinizi açmamız gerekir. Konumuz kapalıyken yakınlardaki gönderileri göremezsiniz.

Konumunuzu açarak çevrenizde en son paylaşılan gönderileri ve size yakın olan fotoğrafları bulabilirsiniz. Çevrenizdeki herhangi bir kafeyi arıyorsanız ama ulaşamıyorsanız, bu kısmından kafenin fotoğrafını bulabilirsiniz. Yerler seçeneği sayesinde birçok bilgiye, birçok kullanıcıya ve bir birçok gönderiye ulaşabilirsiniz.

Instagram’da yerler kısmını kullanmak için telefonun sürekli olarak konumunun açık olması gerekmektedir. Konumunuzun sürekli açık olması şarjınız kısa sürede bitmesine sebep olabilir, bu yüzden konum bilgisine ihtiyaç duymadıkça kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

İlginizi çekebilir: Instagram’da Rozet ile Aylık 1.000 Dolar Kazanma

Instagram Yakınlardaki Gönderileri Hashtag ile Bulmak Mümkün Müdür?

Instagram’da yakınlardaki gönderiler özelliğine baktığınızda Provience kısmında en son eklenen gönderileri görmüş olacaksınız. En son eklenen gönderiler sadece kullanıcı hesabı açık olan hesaplar tarafından eklenebilir. Provience kısmında yakınlarda eklenen her gönderiyi görebilirsiniz ve beğeni sağlayabilirsiniz. Instagram yakınlardaki gönderileri Hashtag ile bulmak mümkündür. Arama çubuğuna aratmak istediğiniz hashtagi yazın.

Örneğin, #nature yazıp arattığınızda bu Hashtag altında paylaşılan gönderileri görebileceksiniz.