Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

Kapanan İnstagram hesabı nasıl açılır sorusu yaygın olarak Türkiye’de aranmak ve ülkemizin milyonlarca telefon ve bilgisayar cihazlarında bulunan Instagram uygulamasında her insan hesabını tehlikeye sokabiliyor. Bir takım nedenlerle İnstagram kapanan hesaplar nasıl açılır sorununa çözüm olacağımız bu içerikte kapanan Instagram hesabınızın kaç ihlal’den engellendiğini görebilir ve instagram kapanan hesabı kurtarabilirsiniz.

Instagram Hesap Kapanması Nedir?

Instagram’da verilen limitin üzerine çıkan etkileşimleriniz, hesabın kapanmasına neden olan en büyük faktörlerden biridir. Bir diğeri ise Instagram hesabınıza gönderilen şikayet ve inceleme talepleridir. Instagram’da hesap kapanma olayı yalnızca bu işi faktörü yaşadığınızda karşınıza çıkmaktadır. Instagram kullanıcılarının daha güvenli bir hesaba sahip olmaları için kullanması gereken aktiviteler:

  • Saate maksimum 50 beğeni göndermek,
  • Dakikada maksimum 1 yorum atmak
  • Ve Instagram’da çok fazla etiket kullanarak paylaşım yapmamaktır.

Bu limitleri aştığınız veya abarttığınız durumda Instagram hesabı kapatma şeklinde yanıt alabilirsiniz.

Instagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

Instagram Kapanan Hesaplar Nasıl Yeniden Aktif Edilir?

Instagram hesabınızı yeniden kullanabilmek için kullanıcı adı ve şifreniz ile kapanan hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Bu adımda instagram hesabınızın kapandığını ve Daha Fazla Bilgi Al şeklinde beliren uyarıyla detayları inceleyebileceğiniz bir sayfa sunar. Kullanıcı adı ve şifreniz ile Instagram’a masaüstü cihazlardan veya mobil uygulamadan giriş yaparak hesabınız hakkında daha fazla bilgi almalı ve Instagram hesabınızın hangi sebepten kapandığını görebilirsiniz.

Instagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

Instagram kapanan hesabı açmak için kapanma nedeni yani Instagram’da askıya alınma nedenini bilmeniz gerekir, Bu bilgiye ulaştığınız takdirde Instagram’a talep gönderebilir ve kapanan ınstagram hesabını tekrardan aktifleştirebilirsiniz. Bir nevi uyarı şeklinde hesaplarınıza erişim engeli getiren Instagram, tekrar etmeme sözü ile instagram sayfalarınızı tek sefere mahsus aktif hale getirebiliyor. Elbette bu aşamalar için mail atmalı, hesabına gelen uyarıları adım adım not almalısınız.

Instagram ihlalden kapanan hesap nasıl açılır?

Instagram ihlal nedeniyle kapanan hesapların kaç faktörden işlem yediği önemlidir.

Intagram ihlalden kapanan hesaplar genellikle yapay taklit veya şikayet saldırısına uğramaları sonucu ihlalden hesap kapanması olayı yaşanır. Instagram ihlalden kapan hesapları açmak içinse İnstagram Help sayfasına göz atabilirsiniz. Instagram formları sayesinde ihlal nedenini kısa sürede belirtebilir, İnstagram ihlalden kapanan hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.