Fake Hesap Nasıl Olmalı?

İnstagram Kullanıcı E-posta Adresini Bulmak

Instagram’a kayıt olurken kullanıcılar bazı bilgileri sisteme kaydetmektedirler. Ancak zaman zaman bu bilgileri unutarak hatırlamayabilirler. Unuttukları bilgiler arasında e-posta adresleri de yer almaktadır.

Kullanıcılar, Instagram’a kayıt olmalarını sağlayan e-postalarını nasıl bulacakları konusunda araştırma yapmaktadırlar. Bu konuyla ilgili tüm detayları yazımızın devamında sizlere anlatacağız.

İnstagram Kullanıcı E-posta Adresini Bulmak

Instagram Kullanıcı E-posta Adresi Bulma Yöntemi Nedir?

Kullanıcılar Instagram’a kaydolmak için, Facebook yolunu deneyebilir ya da e-posta adresi ile kayıt olabilirler. Kullanıcıların karşılaştığı sorunlar arasında e-posta adresini unutma da yer almaktadır. Ancak unutulan e-posta adresini bulmanın yöntemleri mevcuttur. E-postanın unutulması durumunda kullanıcılara yardımcı olacak Instagram e-posta bulma programı bulunmaktadır.

İnstagram’da Başkasının Mail Adresini Öğrenmek

Bu tarz programları kullanmak veya kullanmamak kullanıcıların kendi kararına kalmıştır. Eğer kullanmak istemiyorlarsa, e-postalarını değiştirmek için başka bir yolu deneme durumunda kalacaklardır. Bu yol ise kullanıcı adı ve şifrenin değiştirilmesidir. Böyle bir durumla karşılaşan Instagram kullanıcıları aşağıdaki adımları sırası ile yapmaları durumunda e-posta adresine ulaşabileceklerdir. Bu adımlar;

  • İlk olarak yapmanız gereken Instagram ana sayfasını açmanızdır.
  • Instagram ana sayfasında bulunan üye girişi alanına girmeniz ve alt kısımda bulunan şifremi unuttum seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  • Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde, Instagram uygulamasının yönlendirmeleri sayesinde şifre talep etmenizin ardından şifre yenileme için e-postanıza gönderilecek olan adresi ortasındaki harfler eksik olarak karşı tarafa bildirilecektir.
  • Bildirilen karışık harfler, eksik olsa bile hangi mail ile Instagram’a kaydolduğunuz anlamanıza yarayacaktır.

Başkasına Ait Olan Instagram Kullanıcı E-posta Adresi Bulmak

Bir başka hesabın e-postasını bulmak için yapabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında;

  • Site etiketlerini kullanarak e-posta adresini bulabilirsiniz.
  • Bağlantı adresleri yardımı ile arama yaparak bir başka kullanıcının e-postasını bulabilirsiniz.
  • Intitle etiketi ile arama yaparak e-posta adresini bulmanız mümkündür.

İlginizi çekebilecek başlıklar;