Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Beğenilerimi Nasıl Geri Çekerim?

Instagram paylaşımlarına gönderdiğiniz beğeni, yorum ve kaydetme reaksiyonlarını iptal etmek istiyorsanız sizler için bu konuyu derinlemesine anlatacak ve yaptığınız beğenileri geri çekme işlemi nasıl olur anlatacağız. İnstagram’da her gün milyonlarca paylaşım yapılıyor, paylaşımlara milyarlarca beğeni geliyor ve tamamıyla beğenme & takip etme aksiyonlarıyla kullanıcılar İnstagram’da ki varlıklarını büyütebiliyorlar.

Instagram Beğenilerimi Nasıl Geri Çekerim?

Instagram Beğenilen Gönderileri Bulma

Durum bu kadar açık ve hızlı bir şekilde ilerlerken, insanlar beğeni yaptığı paylaşımlardan nasıl beğeniyi geri çekebileceğini soruşturmaktalar. İlk olarak bir paylaşıma yaptığınız beğeniyi bulmak için Ayarlar / Hesap / Beğendiğin Gönderiler alanına gidebilir ve tüm beğendiğiniz gönderi türlerini burada bulabilirsiniz.

İnstagram’da paylaşımlarınızı kim kaydetmiş? : İnstagram Kaydedenleri Görme

Instagram Beğenileri Geri Çekme

Beğendiğiniz gönderiler alanına ulaştıktan sonra İnstagram’da beğeni yaptığınız tüm paylaşımları görebilir ve istediğiniz paylaşımdan beğeninizi geri alabilirsiniz. Bu durum yorumları geri çekmekle aynıdır. Yeniden aksiyon gösterdiğiniz paylaşımları bulmak için Ayarlar / Hesap / Beğendiğin Gönderiler alanına gidebilir ve yorum yaptığınız paylaşımları bulabilirsiniz.

Not: Kaydettiğiniz gönderileri bulmak içinse Sağ Üstte yer alan üç noktaya basabilir ve kaydedilenler alanına giderek arşive dahil ettiğiniz tüm gönderileri görebilirsiniz.