Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram’da Diğer Sosyal Medyalar Nasıl Bağlanır?

Instagram’ın Facebook‘a 1 milyon dolara bağlanmasıyla artık ortak bağlantı özellikleri oluşturulmaya başlandı. Şirket ve kişisel hesaplarınızı Instagram ve Facebook arasında köprü oluşturup paylaşımlarınızı her iki mecrada da yayınlayabilirsiniz.

Sosyal medyaların birbiriyle bağlanmasıyla takipçileriniz ya da sizin hesabınızı keşfeden diğer hesaplar sizi daha yakından tanıyacak ve diğer profillerinizden de etkileşim sağlayıp takipçiniz olacaktır. Böylelikle sosyal medyalar arasında gezinmeyi en aza indirmiş olacaksınız. Gönderi ve hikayeleriniz otomatik ya da manuel olarak diğer uygulamalarda da paylaşılacak. Bağlantılar için link vererek satış potansiyelinizi arttıracak ve yeni müşteriler bulabiliyor olacaksınız.

Facebook Instagram Hesapları Nasıl Birbirine Bağlanır?

Hikaye ve gönderilerinizi ortak bir şekilde paylaşmak için hesaplarınızı birbiriyle eşleştirmeniz gerekmektedir.

  • Profilinizden 3 yatay çizgi olan yere tıklayın.
  • Ayarlar kısmına girin ve Hesap sekmesine tıklayın.
  • Başka Uygulamalarda Paylaşım seçeneğine tıklayın
  • Karşınıza Facebook sekmesi çıkacaktır. Hesaplarınızı eşleştirebilirsiniz.

Whatsapp, Twitter, Tumblr, Ameba, OK.ru gibi uygulamaları da aynı şekilde Instagram ile bağlayabilirsiniz.  Instagram’da eğer Youtube gibi mecraların bağlantısını oluşturmak ve takipçilerinizi diğer uygulamalara çekmek isterseniz, aşağıdaki yöntemler de işinize bir hayli yarayacak.

İlginizi Çekebilir: Instagram Önbellek ve Çerezler Nasıl Temizlenir?

Diğer Uygulamalara Trafik Çekmek İçin Link Ekleme Nasıl Yapılır?

Instagram Biyografi Bölümüne Link Ekleyin

Böylelikle web sitesi, Youtube gibi diğer mecralarınıza hızlı ve kolayca trafik sağlayabilirsiniz. Birden fazla link eklemek için çoklu link gösterme aracını kullanın. Bu araçlar sizin Instagram dışında yer alan hesaplarınızı ve varsa web sitenizin tüm bağlantıları bir arada gösterir.

Link Kısaltmak

Paylaştığınız gönderlerinizin altına link kısaltma servisini kullanarak uzun linklerinizi kısa şekilde paylaşabilirsiniz.

Hikaye’de Yukarı Kaldır:

Paylaştığınız hikayelerinize link ekleyerek kullanıcıların yukarı kaydırması dahilinde otomatik olarak yönlendirdiğiniz adresinize gelecektir.