Fake Hesap Nasıl Olmalı?
Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Paytr ile İnstagram Takipçi Satın Alma

Takipçi almanın devrim olduğu bu dönemde herkes instagram takipçi artırarak bir günde instagram takipçi sayılarını yüzbinlere çıkarabiliyor. Haliyle bu durumun güvenilir platformlardan yapılmasında fayda var. Aksi takdirde dolandırıcıların takipçi avına düşebilirsiniz. Türkiye’de yasal olarak takipçi satın alma projesi yürüten firmamız Paytr güvencesiyle müşterilerine tam otomatik ödeme yapabilme şansı tanıyor.

PayTR firmasıyla sitemizdeki tüm ürünleri günün her saati otomatik olarak satın alabilirsiniz. Paytr ödeme çözümleri ile hizmet veren web sitemiz, instagram takipçi satın al paytr ödemesi kullan imkanı tanır.

Paytr ile İnstagram Takipçi Satın Alma

PayTR Takipçi Satın Al

Paytr takipçi satışı yapan firmaların bir nevi güvenilir olup olmadığını gösterir. Bunun sebebi ise yalnızca vergi mükellefi olan firmaların: Paytr ödeme çözümlerini kullanabilmesidir. Aksi takdirde firması olmayanlar kişisel pazarlama yapamazlar. Faturalı şekilde paytr takipçi arttırma adımında ek ücret ödemeden siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  • PayTR’de Ek ücret, Gizli ödeme veya habersiz çekim yok!

Tüm ödemeler 3D dahilinde yapılmakta ve ödeme bilgileriniz uçtan uca şifreli dizinler dahilinde saklanmaktadır. Bilgilerinizi banka dışında site sahibi veya ödeme kuruluşu göremez.

PayTR nedir?

Paytr SLS sertifikası ve 3D ödeme çözümleri sunan Türkiye’nin yasal ödeme ağıdır. Ülkemizin en başarılı sanal pos firmalarından birisi olan Paytr sertifikasıyla ödemeleriniz her daim güvende kalır! Yıllardır bir çok sektörde adını duyuran Paytr, takipçi almak isteyenlerin de güvenilir şekilde alışveriş yapabileceği platformlar sunuyor.

PayTR Instagram Takipçi

Kredi kartı ve banka kartı bilgileriniz 2. bir kişiyle asla paylaşılmaz. Uçtan uca şifrelenmiş ödeme yazılımlarıyla Faturalı bir şekilde takipçi satın alabilirsin. Paytr takipçi satın alma menüsünde: Mobil ödeme, havale ve eft ile ödeme yapabileceğiniz çevrimiçi araçlar vardır. Aralarından size uygun olanını seçin ve kısa sürede 3D güvenliğinde siparişlerinizi tamamlayın.

Paytr ile Instagram Takipçi Satın Almanın Farkı

Takipçi satışı yaptığımız tüm kanallarda Paytr ödeme sistemine yer veriyor ve Türkiye’nin en güvenilir instagram takipçi satın alma platformu olarak müşterilerimize daima koruma duvarı oluşturuyoruz.

Giriş, kayıt ve hızlı sipariş ekleriyle instagram takipçi paketlerini paytr güvencesiyle ödeyebilir, konforlu ve güvenilir alışverişin farkına takipbonus sitesiyle varabilirsin. Firmamızda sizlere günün 24 saati teknik destek sağlayacak onlarca çalışanımız mevcut. Ödemelerde yaşayacağınız problemlerde müşteri destek panelimize girerek bize daima ulaşabilirsiniz.

Şifrem Gerekiyor mu?

Paytr ile satın alacağınız paketlerin tamamı Takipbonus.com firma ürünleridir. Paketlerimizi şifresiz olarak sipariş eder ve tamamı güvenilir paytr aracılığıyla ödemelerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Süreç boyunca parola ve güvenlik bilgileriniz gerekmez.

Takipçiyi Nasıl Yolluyorsunuz?

Kullanıcı adınız üzerine paytr instagram takipçi hizmetini başlatıyoruz. Gönderimler şifresizdir, profil bağlantısı veya profil ismi girerek güvenilir şekilde takipçi arttırmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.