Instagram’da Kadın Takipçi Nasıl Artar?

Instagram, kurulduğu 2010 yılından beri hızla büyüyen ve geline bir sosyal medya sitesidir. Her yaştan kullanıcıya sahip olan sitenin bu kadar sevilmesi de tabii ki maddi gelir kaynağı sunmasıdır. Instagram üzerindeki ister kişisel ister işletme hesabınız olsun, takipçi sayınız fazla ise para kazanabilirsiniz.

Takipçileriniz hangi cins ağırlıkta olduğu ise size reklam verecek olan firmanın dikkat edeceği bir husustur. Bu nedenle takipçilerinizin kadın ağırlıkta olması daha fazla firmadan daha fazla reklam alma şansınızı doğurur. Instagram’da kadın takipçinizi arttırmak için kadınların ilgi duyduğu alanlarla ilgili paylaşımlar yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram +18 Etiketleri Neden Spam Olarak Görür?

Örneğin; moda, yemek tarifleri, cilt bakımı, zayıflama önerileri, çocuk bakımı, aksesuar paylaşımları gibi kadınların sevdiği konularda paylaşım yapmaya özen göstermeniz yeterli olacaktır.

Instagram’da Kadın Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Instagram takipçilerinizin çoğunluğunu kadınlar oluştursun istiyorsanız ve bunun için ayıracak uzun zamanınız yoksa takipçi hilesi seçeneğini kullanabilirsiniz. Takipçi hilesini kullanabilmek için internet tarayıcınıza “Instagram bayan takipçi satın al” yazıp aratmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza çıkan takipçi satan sitelerden birine tıklayıp takipçi fiyatlarına göz atabilirsiniz. Takipçi fiyatları istediğiniz takipçi sayısına göre artabilir. Kendi bütçenize uygun takipçi paketi seçtikten sonra Instagram kullanıcı isminizi girdikten sonra şifrenizi yazarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Ardından ödeme işlemini gerçekleştirin. Sadece birkaç saniye içinde hayal ettiğiniz sayıda kadın takipçiye ulaşabilirsiniz.

 Kadın Takipçi Kasarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer işletme hesabınıza veya kişisel hesabınıza kadın takipçi satın alacaksanız ilk dikkat etmeniz gereken sitenin güvenilir olmasıdır.

İlginizi Çekebilir: Etkili Takipçi Artışı için Türk Gerçek Takipçiler

Daha sonra ise takipçilerin Türk kadın profilleri olmasına dikkat etmelisiniz. Bu husus, en az sitenin güvenilir olması kadar önemlidir. Çünkü profilinizi yabancı kadın hesaplarının takip etmesi hilenizin anlaşılmasına neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.