Trendyol reklamı yapanlar ne kadar kazanıyor?

Instagram, Twitter ve Tiktok gibi platformlarda başlayan trendyol reklamları, Haziran ayı itibariyle Konuşanlar programına kadar bir çok ünlü şovmenin kayıtlarına sponsor oldu. Trendyol hızlı sepet özelliği ile Trendyol reklamı yapanlar ne kadar kazanıyor? sorusuna cevap vereceğiz.

Trendyol ürünlerini sponsor olarak paylaşan fenomenler reklam başı ücret almıyor, ürüne etkileşim aldıkları sürece para kazanıyorlar. Örneğin trendyol’da favorilere eklediğiniz sponsorlu ürünler reklam sağlayıcısına kazanç eklerken, sipariş verilen her ürün başı komisyon almaktadırlar.

Trendyol reklamı yapanlar ne kadar kazanıyor?

Trendyol Reklamı yapanlar ne kadar kazanır?

Trendyol reklamı yapmak için gönüllü başvuru yapabilirsiniz, bunun dışında trendyol reklamı yapanlar gibi sizlerde etkileşim elde ettikten sonra trendyol reklamı yapabilirsiniz. Trendyol reklamı yapanlar haftalık minimum 1.000 ile 2.500₺ arası para kazanmaktalar.

En iyi gelir yolu olan trendyol reklamı, influencer’lara aylık 5.000₺’ye yakın bir ödeme yapmakta. Bu nedenle bir çok instagram fenomeni trendoBu yolda en iyi adım trendyol reklamı yapanlara katılmak ve trendyolda reklam yapmadan önce takipçi sayınızı arttırmak.

Bunun için instagram takipçi satın al ürünlerini kullanabilirsiniz. 100 bini aşkın takipçiye ulaştıktan sonra trendyol’da sizlere kısa sürede sponsor olabilmeniz için referans bağlantıları sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir