Instagram’da Reklam Çıkarak Takipçi Kazanılır Mı?

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi Instagram’da da en önem verilen faktör takipçi faktörüdür. Tabii Instagram’da takipçi faktörünün bu kadar önemli olması ise takipçiler sayesinde para kazanılıyor olmasıdır. Takipçi sayınız ne kadar fazla olursa o kadar çok para kazanabilirsiniz. Siz de eğer evden, oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız ilk olarak takipçi sayınızı arttırmalısınız.

Takipçi sayısının artması için bir sürü yol vardır. Bu yollardan bir tanesi de reklam çıkarmak veya reklam vererek takipçi kazanmaktır. Instagram uygulaması üzerinden gönderiler arasına veya hikayeler arasına reklam vererek takipçi kazanabilirsiniz. Bu takipçileri kazanmak için reklamınızın ilgi çekici olması gerektiğini unutmayın.

Instagram’da Reklam Çıkarak Takipçi Kazanılır Mı?

Instagram’da Reklam Vermek Ücretli Midir?

Instagram uygulamasında profilinizin veya işletme profilinizin reklamını vermek isterseniz bunun karşılığında bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Ücret, reklamın sıklığına ve hikayelerde mi, yoksa gönderilerde mi verileceğine göre de değişmektedir. Eğer hikayeler arasında gezinirken reklamınız yapılsın isterseniz bunun için de o zaman kaç hikayeden sonra reklamınızın verilmesi gerektiği konusunda bir ücret artışı olabilir.

Ama tüm bu ücretler sonunda bu reklamlar sayesinde oldukça takipçi kazanacaksınız. Kazandığınız bu takipçilerin sayesinde markalarla reklam iş birliği yapar ve reklamınız için yatırdığınız ücretin birkaç katını kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Instagram Hikaye Reklamı Nasıl Verilir?

Instagram’da Reklam ile Takipçi Kazanma

Instagram’da takipçi kasma hilesi yerine gerçek takipçiler kazanmak istiyorsanız yapacağınız ilk adım reklam çıkarmak olmalıdır. Bu sayede de kısa sürede gerçek takipçiler kazanabilirsiniz.

Reklam ile takipçi kazanmak istiyorsanız, reklamınızı iyi yapmalısınız. İnsanlar reklamı izlerken merak edip profilinize tıklamalıdır. Eğer isterseniz bir Instagram fenomeni ile görüşüp ona ücret ödeyerek ona da reklamınızı yaptırabilirsiniz. Fenomenin hikayesinde sizden bahsedip, sizi etiketlemesi takipçi kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.