Call of Duty Mobile Hile

Call of Duty mobile sürümü ile tüm oyuncu kitlesini telefonlara davet etti. Mobil hali yayınlanan Call of Duty, ilk yılında 50 milyona yakın indirmeye sahip oldu. Oyunun oynayıcısı ve fanatiği çoğaldıkça Call of Duty hilesi aranmaya başladı. Özellikle ücretsiz kahraman ve silah almak isteyenler Call of Duty mobile hilesi sorgularını sıkça aratmakta. Bugün sizlerle Call Of Duty mobil versiyonu için ücretsiz CP kazanabileceğiniz adımları sıralayacağız.

Call of Duty Mobile Hileleri Nelerdir?

Call of Duty Mobile oyunu için onlarca hile bulunmaktadır. Sizler için en popüler Call of Duty Mobile hileleri listeledik, kendinize uygun olan hile modülünü burada bulabileceksiniz. İşte Call of Duty’nin mobil sürümü ardından piyasada en çok kullanılan güncel hileler;

 • CP Hilesi (Sınırsız para ve altın sahibi olursunuz)
 • Sekmeme Hilesi (Vuruşlarda silah sallanmaz)
 • Görünmezlik Hilesi (Diğer CoD oyuncuları tarafından görünmez olursunuz)
 • Sınırsız Cephane (Tüm silah, kostüm, aparatlar ve kostüm görünüşlerine sahip olursunuz)
 • Harita Hilesi (Map hack, yani Call of Duty oyuncularını haritada görmenizi sağlar)
 • Kuşbakışı (Wall Hack, karakterinizi kuş bakışı gösterir, aynı anda tüm oyuncuları görebilmeniz mümkündür)

Call of Duty Mobile CP Hilesi Nasıl Yapılır?

 1. Call of Duty mobile CP hilesi yapmak için dosyayı indirin.
 2. Oyunu kurarak farklı bir hesap açın, bu sayede sınırsız para hilesinin aktifleştirildiği Call of Duty sürümüne erişin.
 3. Ardından ‘Arkadaş Ekle’ kısmına tıklayarak kendi hesabınızı yakın arkadaşlar listesine dahil edin.
 4. Son olarak Call of Duty CP hilesi sayesinde sınırsız bakiyeye sahip olacak ve kendi hesabınıza istediğiniz kadar hediye gönderebileceksiniz.
takipcisatinal

Call of Duty CP Hilesi Hesabıma Zarar Verir mi?

Cod para hilesi sorunsuz çalışır, yine de tedbiri elden bırakmamak adına farklı bir hesap ile oturum açabilir ve bu sayede kendi profilinize istediğiniz miktarda eşya gönderebilirsiniz. Call of Duty mobile para hilesi hesabınıza olumsuz bir etki yaratmaz.

Call of Duty Mobile Para Hilesi Ne İşe Yarar?

Call of Duty Para hilesi yaparak daha fazla cephane alabilir, yeni silahları deneyebilir ve birbirinden farklı karakterleri keşfedebilirsin. Call of Duty sınırsız para hilesi kullanarak mağazadaki tüm ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda CP hilesi dahilinde arkadaşlarınıza hediye gönderebilmeniz de mümkün olacaktır. Örneğin CP Hilesi aktif edilmiş sürümüne yan hesabınız ile giriş yapıp: kendi hesabınıza istediğiniz kadar hediye yollayabilirsiniz. Hileli sürüm ile Call of Duty heyecanını ikiye katlamak istiyorsan sınırsız para hilesi aktif edilmiş sürümü indirebilirsin.

Call of Duty Bedava CP Nasıl Alınır?

 • Oyuncu ID’nizi girin,
 • Bulunduğunuz sunucu numarasını yazın,
 • Göndermek istediğiniz CP miktarını girin ve başlat tuşuna basın.
 • Ücretsiz Call of Duty CP gönderim işlemi 1 dakika kadar sürebilmektedir.