Fake Hesap Nasıl Olmalı?

Instagram Canlı Yayına Gizli Girmek

Bir kullanıcının canlı yayınına girdiğinizde alt tarafta isminiz yazacaktır. Bu sayede canlı yayın yapan bir kullanıcı, canlı yayına kimlerin katıldığını görebilecektir. Siz canlı yayına girdiğinizde isminizin görünmemesini istiyorsanız bunu yapabilmeniz için bazı yollar vardır.

Yapabileceğiniz yollardan bir tanesi sahte bir Instagram hesabı açarak, canlı yayınını izlemek istediğiniz kullanıcıyı takip etmek ve canlı yayınlarına girmektir. Sahte hesabınızı kullanırken dikkatli olmalısınız. Takip ettiğiniz kullanıcılar sizin hesabınızı engelleyebilirler. Sizi engelleyen bir hesabın canlı yayınlarını, fotoğraflarını ve videolarını görmeniz mümkün olmayacaktır. Deneyeceğiz başka bir yol ise web siteleri yolunu denemektir.

Instagram Canlı Yayına Gizli Girmek

Instagram Canlı Yayına Gizli Girmek İçin Kullanılan Bazı Web Siteleri Nelerdir?

Instagram canlı yayınlarını gizli bir şekilde görebilmek için bazı web siteleri bulunmaktadır. Bu web sitelerine girdiğinizde canlı yayınları ve hikâyeleri gizli bir şekilde görme imkanınız olacaktır. Böyle siteler istenileni verdiği kadar hesap güvenliğinizi de tehlikeye atabilir. Yardım alabileceğiniz bazı internet sitelerini aşağıda belirteceğiz. Bu siteler;

InstaStories:  Instagram kullanıcılarının videolarını, hikâyelerini bir sosyal ağa kayıt olmanıza gerek olmadan izlemeni sağlayacak ücretsiz bir hizmet sağlamaktadır. Bu web sitesine girerek kullanıcı adınızı girmeniz ve görmek istediğiniz kullanıcıyı belirtmeniz yeterlidir.

HikayeSig: Bu web sitesi sayesinde kullanıcıların canlı yayınlarını hızlı ve kolay bir şekilde görme imkânınız olacaktır. Takip etmek istediğiniz kullanıcının, kullanıcı adını bilmeniz yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Instagram Beğenilerimi Nasıl Geri Çekerim?

Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayın yapabilmeniz için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız ve ardından hikâye paylaştığınız ekrana girmeniz gerekmektedir. Hikâye bölümünün üst kısmında bulunan kamera bölümüne tıklayarak, canlı yayın başlatabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekranın sağ alt kısmında birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden canlı yayın seçeneğini seçerek, canlı yayınınızı başlatabilirsiniz.